fot. archiwum Express Elblag

Wypadł z jachtu w Tolkmicku. Płetwonurkowie wyłowili dziś z Zalewu Wiślanego ciało 49-letniego mieszkańca Warszawy. Zaginięcie mężczyzny zgłosiła wczoraj rodzina.

Jak informuje Jakub Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu – dzisiaj około godziny 11. w porcie w Tolkmicku wyłowiono z wody ciało 49-letniego mieszkańca Warszawy, którego zaginięcie zgłosiła wczoraj (5 czerwca) rodzina.

W poszukiwaniach zaginionego na wodzie żeglarza brali udział, między innymi policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu i Posterunku w Tolkmicku oraz strażacy z Państwowej Straży Pożarnej z Elbląga. W działaniach ratunkowych udział brali też strażacy – płetwonurkowie. To właśnie oni wyłowili z Zalewu Wiślanego ciało mieszkańca Warszawy.

Jak mówił nam Jakub Sawicki – 49-latek wraz z grupą znajomych płynął jachtem z Kątów Rybackich do Tolkmicka. Policjanci sprawdzają kiedy dokładnie doszło do wypadku i w jakich okolicznościach mężczyzna wypadł za burtę.

Według relacji świadków 49-latek wypadł z jachtu, którym podróżował wspólnie ze znajomymi. Policjanci pod nadzorem prokuratury badają okoliczności zdarzenia.

Więcej informacji i zdjęcia wkrótce.

[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Widzisz coś ważnego?
Wyślij nam zdjęcie, film informację.
Przez formularz na stronie – klikając tutaj
lub na e-mail: kontakt@expresselblag.pl
[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Informuj nas całą dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku wysyłając SMS, MMS lub telefonując: +48668054444

  • Zalew Wiślany
  • Wypadł z jachtu w Tolkmicku.
  • Płetwonurkowie wyłowili dziś ciało 49-letniego mieszkańca Warszawy.
  • Zaginięcie mężczyzny zgłosiła wczoraj rodzina.

Komentarze