Ranny przez bliski kontakt z płytami chodnikowymi - FOT. nadesłane przez Czytelnika na kontakt@expresselblag.pl

Pobił go chodnik… Dwa patrole policji i ratownicy medyczni skierowani zostali przez CPR na ulicę Lotniczą, gdzie pomocy potrzebował zakrwawiony mężczyzna. Jechali na ratunek do pobitego, zastali nietrzeźwego.

To zdarzenie miało miejsce dziś około godziny 14 na ulicy Lotniczej w Elblągu. Po zgłoszeniu od Centrum Powiadamiania Ratunkowego, oficer dyżurny elbląskiej policji, na miejsce wysłał dwa patrole policji. Radiowozy pędziły na miejsce na sygnale, bo zgłoszenie dotyczyło dotkliwie pobitego, zakrwawionego mężczyzny. Na miejsce skierowano także zespół ratowników medycznych.

Na miejscu okazało się, że obrażenia zakrwawionego mężczyzny mają związek z bliskim jego kontaktem z płytami chodnikowymi. Wszystko przez wypity wcześniej alkohol i brak równowagi.

– Tego człowieka nikt nie pobił. Poobijał się sam. Będąc pod wpływem alkoholu, nie mógł utrzymać równowagi i podczas upadku doznał obrażeń głowy. – mówi nam Jakub Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

– Zgłoszenie faktycznie dotyczyło dotkliwie pobitego mężczyzny. Ktoś anonimowy zauważył zakrwawionego mężczyznę i wezwał pomoc twierdząc, że został pobity. W tym przypadku udziału osób trzecich nie stwierdzono. Warto podkreślić, że zawsze widząc osobę potrzebującą pomocy, należy reagować. Nie można być obojętnym. Tak też zrobiła osoba, która zaalarmowała służby w tym przypadku. – dodał w rozmowie z nami rzecznik policjantów.

Ratownicy medyczni na miejscu opatrzyli zranioną głowę elblążanina. Nie wymagał on hospitalizacji.

[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Widzisz coś ważnego?
Wyślij nam zdjęcie, film informację.
Przez formularz na stronie – klikając tutaj
lub na e-mail: kontakt@expresselblag.pl
[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Informuj nas całą dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku wysyłając SMS, MMS lub telefonując: +48668054444

  • Ranny przez bliski kontakt z płytami chodnikowymi
  • Ranny mężczyzna na ulicy Lotniczej
  • Jechali na ratunek pobitego
  • Pobił go chodnik

Komentarze