Fot. Express Elblag

Turbinalia 2016 – gorący koncert Myslovitz. Grupa dała fenomenalny koncert w piątkowy wieczór na elbląskiej Wyspie Spichrzów. Przy wielkiej scenie bawiło się kilkanaście tysięcy studentów.

Od minionego poniedziałku do piątku to właśnie studenci rządzili w Elblągu. Rządzili, bo Prezydent Elbląga przekazał żakom klucze jako symbol przejęcia władzy, ale też rządzili podczas imprez, które odbywały się, gdzie tylko się dało, bo działo się wiele. I tak np. wczorajszy, piątkowy wieczór studenci oprócz tego, że bawili się na koncercie, opanowali też każdy zakątek Starego Miasta.

Express Elblag, choć nie był Patronem Medialnym imprez studenckich, był z żakami na zakończenie corocznego ich święta. W tygodniu spodziewaliśmy się fotorelacji i wideo relacji u konkurencyjnych mediów, które objęły nad imprezą patronat. Niestety zbyt wiele nie mogliśmy zobaczyć, bo jedynie portal Info.Elblag.pl starał się na bieżąco informować o tym co dzieje się w czasie tegorocznych Turbinaliów. U pozostałych kilku partnerów i patronów medialnych informacji zabrakło. A szkoda, bo wydarzeń była cała masa.

Z piątkowego koncertu Myslovitz na Wyspie Spichrzów przygotowaliśmy dla naszych Czytelników wideo relację. Na filmie widać dokładnie, że w zabawie uczestniczyła ogromna rzesza żaków. Stare Miasto do późnych godzin nocnych tętniło życiem – jak nigdy. Tłumy na ulicach wokół Bulwaru Zygmunta Augusta, sprawiły, że Elbląg z góry, wyglądał rewelacyjnie. Oprócz relacji z koncertu, wkrótce będziecie także mogli obejrzeć w drugim materiale Stare Miasto, które w piątkowy wieczór było pełne młodych ludzi. Życzylibyśmy sobie i Wam – aby tak było co weekend.

Zobaczcie jak Myslovitz rozgrzał tłum strudentów w Elblągu. Brawa dla organizatorów za dobrą koordynację działań i bezpieczny przebieg koncertu. Podczas zabawy na Wyspie Spichrzów, a także na całym Starym Mieście, nad bezpieczeństwem bawiących się studentów czuwały setki policjantów – tak z lądu, jak i z wody. Funkcjonariuszy policji z Elbląga wspierał pluton z Olsztyna, a także strażnicy miejscy, straż graniczna i żandarmeria wojskowa.

WIDEO RELACJA

FOTORELACJA

  • Turbinalia 2016
  • Gorący koncert grupy Myslovitz
  • Zespół dał fenomenalny koncert w piątkowy wieczór na elbląskiej Wyspie Spichrzów
  • Przy wielkiej scenie bawiło się kilkanaście tysięcy studentów
  • Studenckie Turbinalia w Elblągu zakończyły się wraz z koncertem Myslovitz

Komentarze