Młoda kobieta wypadła z okna i zmarła

Młoda kobieta wypadła z okna i zmarła. W nocy z piątku na sobotę doszło do tragedii w jednej z olsztyńskich kamienic. Z mieszkania z trzeciego piętra wypadła kobieta, zginęła na miejscu.

Do tragedii doszło w Olsztynie z piątku na sobotę. O godzinie 2:00 w jednej z olsztyńskich kamienic przy ulicy Kościuszki, jedna z mieszkanek tej kamienicy usłyszała niepokojące głosy. Gdy wyjrzała z okna zauważyła leżącą kobietę przed budynkiem. Wezwała policję i pogotowie.

Pogotowie przyjechało na miejsce, jednak niestety nie zdołali uratować kobiety. Lekarz, który przyjechał na miejsce, stwierdził zgon. Policjanci zabezpieczyli mieszkanie i miejsce zdarzenia.

Po zabezpieczeniu mieszkania  miejsca zdarzenia, prokuratura zbada okoliczności tragedii w Olsztynie.

  • Młoda kobieta wypadła z okna i zmarła
  • Policja zabezpieczyła mieszkanie i miejsce zdarzenia
  • Kobieta wypadła z z 3 piętra kamienicy
  • Tragedia miała miejsce w Olsztynie
  • Prokuratura zbada przyczyny tragedii

 

[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Widzisz coś ważnego?
Wyślij nam zdjęcie, film informację.
Przez formularz na stronie – klikając tutaj
lub na e-mail: kontakt@expresselblag.pl
[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Informuj nas całą dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku wysyłając SMS, MMS lub telefonując: +48668054444

Źródło: olsztyn.wm.pl

Komentarze