Potrącenie na ogólnej fot. Express Elblag

Zderzenie autobusu z rowerzystką – kobieta odwieziona do szpitala. Przed godziną 7:00 na ulicy Ogólnej na sygnalizowanym przejściu dla pieszych, doszło do potrącenia rowerzystki. Kobieta została odwieziona do szpitala.

Przed godziną 7:00 na ulicy Ogólnej jadący w stronę skrzyżowania z ulicą Piłsudskiego autobus linii nr14 potrącił kobietę jadącą rowerem przez sygnalizowane przejście dla pieszych, które znajduje się na wysokości kwiaciarni.

Na miejsce wypadku od razu zostało wezwane pogotowie, które udzieliło kobiecie pierwszej pomocy, a następnie potrącona kobieta została odwieziona do szpitala.

Z wstępnych ustaleń policji wynika, że 38 letni kierowca autobusu wjechał na przejście dla pieszych na czerwonym świetle. Kierowca był trzeźwy. – mówi nam Jakub Sawicki – rzecznik KMP w Elblągu.

„Myłam się i widziałam, że ta pani stała, a nie przejeżdżała. Nie wiem jakie wtedy było światło, czy zielone czy czerwone”. – mówi jedna ze świadków.

 

Wkrótce więcej szczegółów

[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Widzisz coś ważnego?
Wyślij nam zdjęcie, film informację.
Przez formularz na stronie – klikając tutaj
lub na e-mail: kontakt@expresselblag.pl
[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Informuj nas całą dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku wysyłając SMS, MMS lub telefonując: +48668054444

  • Zderzenie autobusu z rowerzystką – kobieta odwieziona do szpitala
  • Okoliczności wypadku zbada policja

Komentarze