Marzenie 6-letniego Filipa zostało spełnione

Marzenie 6-letniego Filipa zostało spełnione. Filip Kamiński chce w przyszłości zostać policjantem. Na razie ma 6 lat więc plany odkłada, aż do czasu uzyskania pełnoletności. W związku z tym, że bardzo bliski jest mu ten zawód to chce poznawać tajniki policyjnej służby.

Wczoraj za zgodą komendanta Miejskiego Policji w Elblągu 6 letni Filip został oprowadzony po elbląskiej komendzie. Przyszły policjant na spotkanie, które było dla niego jednocześnie prezentem urodzinowym, stawił się w mundurze policyjnym.

Chłopiec zobaczył stanowisko pracy dyżurnego, policyjny areszt, radiowozy oraz gabinet komendanta policji. Ten ostatni na chwile ustąpił mu nawet miejsca w swoim fotelu. 6-letni Filip nie ma jednak planów zastania komendantem. Jak powiedział podczas rozmowy „chce zostać policjantem specjalnym” czyli takim do specjalnych zadań.

Jak przystało jednak na funkcjonariusza ruchu drogowego, w którego mundur był przebrany, Filip usiadł też za kierownicą policyjnego opla vectry z wideorejestratorem.

Jego małe marzenie żeby choć na chwile wcielić się w rolę policjanta zostało spełnione. Na realizację większego marzenia trzeba będzie jeszcze trochę zaczekać…

  • Marzenie 6-letniego Filipa zostało spełnione

 

podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu  

Komentarze