Kolejny dzień,kolejna kolizja fot. Express Elblag

Kolejny dzień, kolejna kolizja drogowa. Czarna passa na drogach w Elblągu trwa. W środę potrącenie na ulicy Wiejskiej, wczoraj śmiertelny wypadek na drodze 503, dziś kolejne potrącenia i kolizje.

Od środy trwa czarna passa na drogach w Elblągu, poważne potrącenia i śmiertelny wypadek.Dziś dzień na elbląskich drogach zaczął się fatalnie. Przed godziną 7:00 na ulicy Ogólnej autobus linii nr 14 potrącił kobietę jadącą na rowerze. Szerzej o dzisiejszym potrąceniu pisaliśmy TUTAJ a o śmiertelnym wypadku TUTAJ.

Jakby tego było mało, codziennie dochodzi do kilkunastu kolizji drogowych, dziś jedna z poważniejszych miała miejsce na ulicy Płk Dąbka. Mimo tego, że nikt nie ucierpiał, była to kolizja groźna ponieważ miała miejsce przy przejściu dla pieszych. Kolizja sprawiła, że i tak duże korki po godzinie 15:00 stały się jeszcze większe.

Apelujemy z tego miejsca do kierowców o większą koncentrację i rozwagę podczas podróży samochodem.

[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Widzisz coś ważnego?
Wyślij nam zdjęcie, film informację.
Przez formularz na stronie – klikając tutaj
lub na e-mail: kontakt@expresselblag.pl
[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Informuj nas całą dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku wysyłając SMS, MMS lub telefonując: +48668054444

  • Kolejny dzień, kolejna kolizja drogowa
  • Czarna passa na drogach w Elblągu trwa

Komentarze