Wielka weekendowa wyprzedaż w Ogrodach! FOT. EXPRESS ELBLAG

Wielka weekendowa wyprzedaż w Ogrodach. Centrum Handlowe w Elblągu przygotowało nie lada gratkę dla klientów – promocyjne ceny niemal we wszystkich sklepach i butikach.

W dniach 11-12 czerwca CH Ogrody zaprasza wszystkich miłośników zakupów na Weekend Zniżek. W tych dniach znajdziecie super oferty na kosmetyki, ubrania, bieliznę, biżuterię, obuwie, torebki i wyposażenie domu. Warto wybrać się na zakupy.

I tak np. w 50 Style, cały asortyment sprzedawany będzie 30 procent taniej. -30% na wybrany asortyment liczyć możecie w salonie Gino Rossi, Lara Fabio, na zegarki w salonie Brange, czy na garnitury z linii smart w salonie Lancerto.

Monnari przygotowało dla Was o 40 procent niższe ceny na kolekcję wiosna-lato 2016. Obniżka o 50% ceny czeka na Was na wybrane modele np. w salonie Badura, w sklepie Cropp, Inglot, House, a w Mango wszystko taniej o 50%. Taniej o 50% będziecie mogli kupić drugą rzecz np. w QuiosQue i w innych salonach w Centrum Handlowym Ogrody.

Promocje i obniżki cen o 60, a nawet 70 procent przygotowały także inne znane firmy. Nie sposób wymienić tu wszystkich marek. I tak np. w salonie Crux ubrania z kolekcji wiosna-lato 2016 będą tańsze o 70%. Salon Uroda, na wybrany asortyment także przygotował 60 procentową obniżkę. Także wiele pozycji książkowych, w księgarni Matras, w tych dniach będziecie mogli kupić taniej o 70%.

Oto wszystkie marki, które biorą udział w akcji Weekend Wyprzedaży, który zaplanowano w Centrum Handlowym Ogrody 11 i 12 czerwca 2016 roku: 50 Stle, Badura, Bialcon, Big Boys Toys, Big Star, Briju, Bytom, Carte D’or, Centrum NC+, Chiara, Cropp, Crux, Deichmann, Douglas, English Home, Esotiq, Gatta, Giacomo Conti, Ginno Rossi, Grycan, House, Inglot, Kabro – Kantor, Kinder Planeta, Lancerto, Lara Fabio, Lavard, Mango, Marylin, Matras, Medicine, Mohito, Monnari, Prezenty Świata, QuiosQue, Rainbow Tours, Ryłko, Salon Orange, Salon Zegarmistrzowski Brange, Sensi, Simple, Sizeer, Soczewki24, Swiss, Triumph, Trojan Horse, Uroda, Vision Express, Vistula, Wólczanka, Yves Rocher.

Zapraszamy 11 i 12 czerwca do Centrum Handlowego Ogrody w Elblągu.

  • Wielka weekendowa wyprzedaż w Ogrodach
  • Centrum Handlowe Ogrody w Elblągu przygotowało nie lada gratkę dla klientów  
  • Obniżki nawet o 70 procent!

Komentarze