fot. Nadesłane od Czytelnika

Dramatyczny wypadek w Nadbrzeżu. Czołowo zderzyły się dwa samochody. W wyniku wypadku dwie osoby matka i córka walczą o życie, jedna osoba zmarła w szpitalu. Przyczyny wypadku nie są dokładnie znane.

Do poważnego wypadku w Nadbrzeżu doszło dzisiaj około godziny 16. Czołowo zderzyły się tam dwa auta. Aby uwolnić poszkodowanych z wraków pojazdów, strażacy zmuszeni byli wycinać elementy karoserii. Na miejscu pracują służby ratunkowe – policja, straż pożarna i ratownicy medyczni.

O wypadku pomiędzy Elblągiem a Suchaczem poinformowali nas Czytelnicy wysyłając zgłoszenie przez „Szybki Kontakt”. Otrzymaliśmy także zgłoszenia telefoniczne. Udało nam się porozmawiać z jednym ze świadków.

Jak informował nas Czytelnik – na pewno ranna została jedna osoba, ale poszkodowanych może być więcej. W jednym z pojazdów podróżowała też nastolatka. Samo zderzenie pojazdów wyglądało tragicznie. Szokująco! Kierujący Nissanem w ułamku sekundy zjechał na przeciwległy pas ruchu i tak doszło do wypadku. Droga na tym odcinku jest zupełnie zablokowana.

Jak natomiast udało nam się ustalić w rozmowie z policjantami z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu, którzy pracują na miejscu wypadku – kierujący osobowym Nissanem 45-letni mężczyzna, jadąc w stronę Tolkmicka, z niewiadomych przyczyn, na prostym odcinku drogi, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, wprost pod nadjeżdżający pojazd marki Volkswagen Sharan. Volkswagenem podróżowała 39-letnia kobieta wraz z 15-letnią córką. Do szpitala trafiły trzy osoby. Stan wszystkich określa się jako ciężki. Wiadomo, że kierująca Sharanem była trzeźwa.

Jak udało nam się ustalić jedna z trzech osób przebywających w szpitalu zmarła. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 45 – letni mężczyzna nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa.

Mężczyzna kierujący Nissanem był nieprzytomny. Czy był trzeźwy, wiadomo będzie po przeprowadzonych badaniach krwi w szpitalu. Droga może być zablokowana nawet do godziny 20.

Wkrótce więcej szczegółów i zdjęcia z miejsca wypadku.

[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Widzisz coś ważnego?
Wyślij nam zdjęcie, film informację.
Przez formularz na stronie – klikając tutaj
lub na e-mail: kontakt@expresselblag.pl
[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Informuj nas całą dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku wysyłając SMS, MMS lub telefonując: +48668054444

  • Dramatyczny wypadek w Nadbrzeżu
  • Czołowo zderzyły się dwa samochody
  • Trzy osoby ciężko ranne
  • Droga jest zablokowana

Komentarze