2 wypadki w Elblągu po północy

Dwa wypadki w Elblągu po północy. Wczoraj po północy doszło do dwóch wypadków drogowych w Elblągu, jedna osoba ranna. O życie w szpitalu walczy też kobieta potrącona na Wiejskiej.

Przed godziną 1:00 dostaliśmy SMSa od naszego czytelnika. Czytelnik poinformował nas, że na rondzie koło stacji „LOTOS” oraz klubu „YOLO” kierowca BMW uderzył w znak.

Do drugiego wypadku, znacznie poważniejszego doszło o godzinie 3:30 na ulicy Łęczyckiej. Młody kierowca zjechał z jezdni i wpadł do przydrożnego rowu, uderzając w wodny przepust.

Młody kierowca został przetransportowany do szpitala. Służby musiały wyciągnąć poszkodowanego z samochodu. Z obrażeniami klatki piersiowej i głowy, został przewieziony do szpitala.

Kierowca miał się przyznać policji, że wypił przed jazdą jedno piwo, jednak ze względu na jego obrażenia, policjanci nie mogli przebadać go alkomatem.  Postępowanie policji wyjaśni okoliczności zdarzenia.

Natomiast wczoraj informowaliśmy TUTAJ o potrąceniu kobiety na ulicy Wiejskiej. Jak się okazuje. Kobieta walczy o życie w szpitalu. Policjanci z Elbląga wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj podczas nawałnicy, jaka przeszła wieczorem na miastem. Kierowca prawdopodobnie nie zauważył 53-letniej elblążanki, która pokonywała przejście dla pieszych. Kobieta z urazem kręgosłupa przebywa na oddziale intensywnej opieki medycznej, gdzie walczy o życie. Więcej informacji – kliknij tutaj.

[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Widzisz coś ważnego?
Wyślij nam zdjęcie, film informację.
Przez formularz na stronie – klikając tutaj
lub na e-mail: kontakt@expresselblag.pl
[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Informuj nas całą dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku wysyłając SMS, MMS lub telefonując: +48668054444

  • Dwa wypadki w Elblągu po północy
  • jedna osoba ranna została przewieziona do szpitala

Komentarze