Zamiast Burgera dostała Pleśmaca fot. Taka jest Ostróda facebook

Zamiast Burgera dostała „Pleśmaca” Władze światowej marki restauracji sieciowej oferującej FastFood, która ma też swój oddział w Ostródzie powinny zakopać się pod ziemię ze wstydu – pisze „Taka jest Ostróda”.

Jedna z mieszkanek Ostródy zamówiła „Burger Mistrza” a w zamian dostała bułkę z pleśnią, która już została w internecie okrzyknięta „Pleśmaciem”. To był naprawdę „mistrzowski burger”, którym po mistrzowsku klientka mogła się zatruć…

Czytelniczka „Taka jest Ostróda”, omal nie przypłaciła zdrowiem wizyty w popularnym fast foodzie, z którego każdego dnia, niemal w każdym mieście korzystają tysiące osób. Podano jej nieświeżą kanapkę zrobioną z… zapleśniałej bułki.

„Próbowaliśmy skontaktować się z władzami sieci restauracji w Polsce, która to nadzoruje pracę ostródzkiej fili, ale do tej pory nie udało się nam uzyskać komentarza w tej bulwersującej sprawie. Póki co, zdjęcia wysłaliśmy do sanepidu. Do sprawy wrócimy” – pisze „Taka jest Ostróda”.

[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Widzisz coś ważnego?
Wyślij nam zdjęcie, film informację.
Przez formularz na stronie – klikając tutaj
lub na e-mail: kontakt@expresselblag.pl
[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Informuj nas całą dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku wysyłając SMS, MMS lub telefonując: +48668054444

  • Zamiast Burgera dostała „Pleśmaca”

Źródło: Taka jest Ostróda

Komentarze