Zamknięty pies w aucie i kartka z apelem. W sieci pojawiło się zdjęcie, na którym widać psa zamkniętego w aucie i karteczkę z apelem od kierowcy. Nie obyło się jednak bez kontrowersji.

„Proszę, nie wybijajcie okna. Klimatyzacja jest włączona. Ma wodę i słucha swojej ulubionej muzyki” – tak brzmiał cały apel na kartce umieszczonej na szybie samochodu.

Zdjęcie zostało umieszczone między innymi na Twitterze i Facebooku. Na Twitterze zostało polubione i podane dalej w sumie prawie 140 tys. razy. Na Facebooku zareagowało na zdjęcie prawie 8 tys. osób.

Jednak w komentarzach internauci zastanawiają się nad autentycznością apelu. Część z nich przyznaje, że jedna z pierwszych myśli po przeczytaniu kartki była taka, że skoro jest włączona klimatyzacja, to znaczy, że samochód jest najprawdopodobniej uruchomiony.

„Ha! Kluczyki są w stacyjce – moja pierwsza myśl” – napisał na Facebooku Ryan Scheffler.

„Proszę, nie wybijaj szyby, aby ukraść auto, ponieważ reklamuję, że klucze są w stacyjce” – skomentował Mico Michael Moco. Inni internauci odpowiadają, że w niektórych samochodach jest automatyczna regulacja temperatury i działa ona nawet wtedy, kiedy nikogo nie ma w aucie.

Nie wszyscy jednak dali się przekonać. „Niezbyt mądre. Klimatyzacja mogła źle działać, ktoś mógł ukraść auto i zaszkodzić psu – napisała Sue Scott.

  • Zamknięty pies w aucie i kartka z apelem
  • „Proszę, nie wybijajcie okna”
  • W sieci pojawiło się zdjęcie, na którym widać psa zamkniętego w aucie i karteczkę z apelem od kierowcy
  • Nie obyło się jednak bez kontrowersji

Źródło: tvn24.pl

Komentarze