Strażacy uratowali życie kobiety podłączonej do respiratora. Wczoraj potężna burza powalała drzewa oraz zrywała linie energetyczne w okolicach Ostródy.

Ostróda (woj. warmińsko-mazurskie). Potężna burza powalała drzewa i zrywała linie energetyczne w okolicach Ostródy. W miejscowości Samborowo o mało nie doszło do tragedii. Strażacy musieli interweniować w sprawie jednej z mieszkanek, która jest na stałe podłączona do aparatury podtrzymującej oddech. Dłuższa przerwa w dostawach prądu mogła zagrażać jej życiu.

Strażacy uratowali życie kobiety podłączonej do respiratora

Miejscowość Samborowo, w tej miejscowości wczoraj strażacy uratowali życie kobiety podłączonej do respiratora. Strażacy zostali wezwani do mieszkanki, której życie podtrzymuje respirator, który podtrzymuje jej oddech.

Wczorajsza burza spowodowała przerwę w dostawię prądu, dłuższy brak prądu mógł doprowadzić do tragedii i śmierci kobiety. Na pomoc przyszli strażacy, którzy ratują każde życie, z największych opresji. I tym razem wszystko zakończyło się szczęśliwie.

Zapraszamy do materiału wideo:

[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Widzisz coś ważnego?
Wyślij nam zdjęcie, film informację.
Przez formularz na stronie – klikając tutaj
lub na e-mail: kontakt@expresselblag.pl
[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Informuj nas całą dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku wysyłając SMS, MMS lub telefonując: +48668054444

  • Strażacy uratowali życie kobiety podłączonej do respiratora – wideo
  • Wczorajsze burze powalały drzewa i zrywały linie energetyczne
  • Przez burze respirator przestał działać – życie kobiety było poważnie zagrożone

Źródło: tvn24/X-news

Komentarze