Zderzenie z rowerzystą na Mickiewicza. Do zdarzenia doszło około godziny 13. Jak udało nam się ustalić, ranny cyklista trafił do szpitala.

Do wypadku z udziałem rowerzysty doszło dziś około godziny 13. Jak udało nam się ustalić, cyklista jechał ulicą w stronę Grunwaldzkiej. W tym samym kierunku jechał kierujący osobową skodą fabią. Najprawdopodobniej kierowca samochodu nie zauważył rowerzysty i uderzył w niego, prawą stroną auta.

Na miejscu pracowali policjanci z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu, którzy będą ustalać szczegóły tego zdarzenia. Na miejsce wezwano także ratowników medycznych do rannego rowerzysty.

Według naszych ustaleń – mężczyzna jadący rowerem trafił do szpitala w Elblągu. Dopiero tam medycy będą mogli ustalić szczegóły dotyczące obrażeń jakich doznał.

Jak poinformował nas Jakub Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu – jadący na rowerze 54-letni mężczyzna był trzeźwy. Tak samo jak 50-letni mężczyzna kierujący skodą. Kto jest sprawcą tego zdarzenia, wyjaśni policyjne dochodzenie, bo wersje kierowcy oraz rowerzysty są rozbieżne.

[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Widzisz coś ważnego?
Wyślij nam zdjęcie, film informację.
Przez formularz na stronie – klikając tutaj
lub na e-mail: kontakt@expresselblag.pl
[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Informuj nas całą dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku wysyłając SMS, MMS lub telefonując: +48668054444

  • Zderzenie z rowerzystą na Mickiewicza
  • Do zdarzenia doszło około godziny 13
  • Ranny cyklista trafił do szpitala

Komentarze