Trwa śledztwo ws podwójnego morderstwa fot. Express Elblag

Trwa śledztwo ws podwójnego morderstwa. W piątek 27 maja informowaliśmy Was o drastycznym odkryciu w Powiecie Iławskim. Sąsiad znalazł ciało leżącej na podwórku 86 letniej kobiety, później odkryto ciało jej syna.

Wczoraj prokuratura potwierdziła, że jest to morderstwo. W dniu wczorajszym zatrzymano mężczyznę, w związku podwójnym zabójstwem w Jawtach Wielkich. Mężczyzna od wczoraj wciąż przebywa w areszcie.

Mężczyzna jest mieszkańcem powiatu Iławskiego, jednak nie postawiono mu jeszcze żadnych zarzutów. Mężczyzna jest zatrzymany do czasu wyjaśnienia.

W środę 25 maja przeprowadzona została sekcja zwłok matki i syna. Dziś tj 27 maja poznamy jej wyniki, przypomnijmy, że prokuratura podała informację, że 86 – letnia matka oraz 61 – letni syn zostali zamordowani.

Prokuratura oprócz podania tej informacji, nie podała więcej żadnych szczegółów, poznamy je zapewne jeszcze dziś po wynikach sekcji zwłok matki oraz syna.

O sprawie podwójnego morderstwa pisaliśmy pod tymi linkami:

Odkrył zwłoki matki i syna – TUTAJ

Prokuratura potwierdziła podwójne morderstwo – TUTAJ

  • Podwójne morderstwo w Jawtach Wielkich
  • Trwa śledztwo ws podwójnego morderstwa
  • Zamordowano matkę oraz syna
  • Zatrzymano mężczyznę do czasu wyjaśnienia
  • Dziś tj 27 maja poznamy wyniki sekcji zwłok

[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animatilub na e-mail: on=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Widzisz coś ważnego?
Wyślij nam zdjęcie, film informację.
Przez formularz na stronie klikając tutaj
kontakt@expresselblag.pl
[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Informuj nas całą dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku wysyłając SMS, MMS lub telefonując: +48668054444

Komentarze