Pogodne popołudnie w Bażantarni. Elblążanie w Boże Ciało i zarazem w Dzień Matki aktywnie spędzali czas. Na rowerach, przy ognisku z gitarami, na spacerach. Słońce, które wyszło zza chmur zachęciło wielu mieszkańców aby czas spędzić poza domem.

Część z mieszkańców w godzinach popołudniowych zdecydowała się spędzić czas na świeżym powietrzu. Na Starym Mieście spotkać było wyjątkowo wielu elblążan. Podobnie było w Bażantarni. Choć z góry tego nie widać, na polanach, we wiatach i wokół nich, czas spędzały dziesiątki mieszkańców naszego miasta.

– Przyjechaliśmy tutaj aby rodzinnie spędzić czas przy grillu. Po prostu pobyć ze sobą. Pogoda w godzinach popołudniowych jest idealna aby w gronie bliskich nam osób dobrze się bawić właśnie w Bażantarni. – mówiła nam jedna z mieszkanek Elbląga.

Mieszkańcy aktywnie spędzali czas tak w gronie przyjaciół, jak i na rodzinnych wycieczkach rowerowych czy wspólnej wyprawie na Górę Chrobrego aby podziwiać wyjątkowe widoki z najwyższego naturalnego punktu w naszym mieście. Choć do południa pogoda nie była zachęcająca do wypraw i spędzania czasu poza domem, już po południu było lepiej. Słońce, które wyszło zza chmur sprawiło, że zrobiło się też cieplej.

  • Pogodne popołudnie w Bażantarni
  • Elblążanie w Boże Ciało i zarazem w Dzień Matki aktywnie spędzali czas
  • Dzień Matki
  • Boże Ciało
  • 26 maja 2016 roku

Komentarze