Odkrył zwłoki matki i syna

Odkrył zwłoki matki i syna. Na miejscu pracują policjanci i prokurator. Policja nie wyklucza udziału osób trzecich.

Mieszkaniec miejscowości Jawty Wielkie (powiat iławski) odkrył zwłoki swoich sąsiadów – 86-letniej kobiety i jej 61-letniego syna. Niezwłocznie powiadomił policję. Policja po przyjeździe na miejsce nie wyklucza udziału osób trzecich w tym zdarzeniu.

Do makabrycznego zdarzenia doszło w miejscowości Jawty Wielkie, w powiecie iławskim. Jeden z mieszkańców przed południem zauważył, że jego sąsiadka leży nieprzytomna na przydomowym podwórku.

– Pan powiadomił pogotowie oraz policję – mówi sierż. szt. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie. – Niestety okazało się, że kobieta nie żyje. Niedługo potem w pewnej odległości policjanci natrafili na drugie ciało, jej syna.

Obecnie na miejscu zdarzenia pracują funkcjonariusze policji oraz prokurator. Policja nie wyklucza udziału osób trzecich w tym zdarzeniu.

[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animatilub na e-mail: on=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Widzisz coś ważnego?
Wyślij nam zdjęcie, film informację.
Przez formularz na stronie klikając tutaj
kontakt@expresselblag.pl
[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Informuj nas całą dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku wysyłając SMS, MMS lub telefonując: +48668054444

 

  • Odkrył zwłoki matki i syna
  • Kobieta miała 86 lat, mężczyzna 61 lat
  • Policja nie wyklucza udziału osób trzecich

Źródło: Onet

Komentarze