Wywrócili rower wodny i wpadli do Rzeki Elbląg. Zdarzenie miało miejsce dziś kilka minut po godzinie 17. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Tuż po godzinie 17 dwóch mężczyzn płynących na rowerze wodnym po rzece Elbląg wpadło do wody. Nie wiadomo jak to się stało, że rower wodny, który należy raczej do mało wywrotnych, ostatecznie odwrócił się do góry dnem. W wodzie znalazło się dwóch mężczyzn. Zdarzenie miało miejsce na wysokości Bulwaru Zygmunta Augusta, pomiędzy mostami na rzece Elbląg.

Ktoś ze świadków zdarzenia o sprawie zaalarmował Centrum Powiadamiania Ratunkowego, które skierowało na miejsce policję i straż pożarną.

Jak mówili nam na miejscu zdarzenia świadkowie obserwujący zajście z drugiego brzegu – rowerem płynęło dwóch mężczyzn. – Widziałem jak ten rower płynie. Nie widziałem jednak jak doszło do wywrotki. Ale żeby wywrócić rower wodny do góry dnem, to trzeba mieć talent. – mówił nam jeden z mężczyzn. Inny ze świadków dodał, że gdyby rower był uszkodzony to zacząłby się topić, a w tym przypadku to raczej celowe działanie.

Jak było faktycznie, tego nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że dwóch mężczyzn którzy wpadli do wody, do brzegu dotarło o własnych siłach. Jeden pomagał drugiemu. Nie wymagali oni pomocy medycznej.

Strażacy będący na miejscu pomogli wyciągnąć odwrócony do góry dnem rower z rzeki Elbląg.

Wywrócili rower wodny i wpadli do Rzeki Elbląg - FOT. EXPRESS ELBLAG
Wywrócili rower wodny i wpadli do Rzeki Elbląg – FOT. EXPRESS ELBLAG

[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animatilub na e-mail: on=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Widzisz coś ważnego?
Wyślij nam zdjęcie, film informację.
Przez formularz na stronie klikając tutaj
kontakt@expresselblag.pl
[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Informuj nas całą dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku wysyłając SMS, MMS lub telefonując: +48668054444

  • Wywrócili rower wodny i wpadli do Rzeki Elbląg
  • dwóch mężczyzn wpadło do rzeki Elbląg
  • Na szczęście zdarzenie zakończyło się szczęśliwie

Komentarze