Pobił przechodnia w okolicach Hetmańskiej!

Pobił przechodnia w okolicach Hetmańskiej! Policjanci zatrzymali 32-letniego Grzegorza S. Mężczyzna podejrzany jest o dokonanie rozboju na mieszkańcu Elbląga. Funkcjonariusze prowadzący postępowanie złożyli wniosek o tymczasowe aresztowanie mężczyzny.

Za rozbój Kodeks Karny przewiduje karę nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Zdarzenie miało miejsce dwa dni temu w okolicach ulicy Hetmańskiej w Elblągu. Tam, 32-latek wspólnie z innym 36-letni mężczyzną mieli zaczepić, a następnie pobić przechodnia.

W konsekwencji, swojej ofierze zabrali telefon komórkowy oraz portfel, w którym znajdowało się 150 złotych. Policjanci wytypowali sprawcę niedługo po zgłoszeniu. Już następnego dnia został on zatrzymany. Ustalono także dane drugiego z mężczyzn. 36-latek również został zatrzymany i przewieziony do elbląskiej komendy.

Z racji tego, że 32-letni Grzegorz S. dokonał rozboju, który zagrożony jest wysoką karą a także wcześniej był zatrzymywany do innych przestępstw, stąd też wniosek o tymczasowe aresztowanie. Za dokonanie rozboju Kodeks Karny przewiduje karę do 12 lat pozbawienia wolności.

    • Pobił przechodnia w okolicach Hetmańskiej!
    • Za rozbój Kodeks Karny przewiduje karę nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Widzisz coś ważnego?
Wyślij nam zdjęcie, film informację.
Przez formularz na stronie – klikając tutaj
lub na e-mail: kontakt@expresselblag.pl
[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Informuj nas całą dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku wysyłając SMS, MMS lub telefonując: +48668054444

podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu  

Komentarze