Wrzucił psa do studni, bo gryzł ubrania...

Wrzucił psa do studni, bo gryzł ubrania… 67 letni mężczyzna otrzymał zarzut znęcania się zwierzęciem. Grożą mu 2 lata więzienia

W Gminie Barczewo 67 – letni mężczyzna wrzucił suczkę do studni, ponieważ chciał pomóc znajomej, która skarżyła mu się, że pies gryzie jej ubrania – tak próbował wytłumaczyć próbę zabójstwa psa 67-letni mężczyzna.

Tylko dzięki szybkiej reakcji mieszkańców gminy Barczewo czteromiesięczne szczenie uniknęło śmierci po tym, jak zatrzymany przez policję mężczyzna wrzucił zwierze do studni. Uratowali pieska i wezwali policję.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzuty znęcania się nad zwierzęciem. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

  • Wrzucił psa do studni, bo gryzł ubrania…
  • Mężczyzna otrzymał zarzut znęcania się nad zwierzęciem
  • Psa uratowali sąsiedzi
  • Mężczyźnie grożą 2 lata więzienia

[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Widzisz coś ważnego?
Wyślij nam zdjęcie, film informację.
Przez formularz na stronie – klikając tutaj
lub na e-mail: kontakt@expresselblag.pl
[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Informuj nas całą dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku wysyłając SMS, MMS lub telefonując: +48668054444

Komentarze