W basenie Dolinka pływała kupa. FOT. EXPRESS ELBLAG

W basenie Dolinka pływała kupa… Do takiego „incydentu” doszło w miniony poniedziałek, basen musiał być zamknięty z powodu pływającej… kupy!

W Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka przy ul. Moniuszki w miniony poniedziałek tj. 16 maja administracja obiektu nakazała opuścić basen z powodu pływającej kupy w basenie. – informuje Dziennik Elbląski.

Nie wiadomo czy incydent, który miał miejsce to sprawa celowa, czy po prostu ktoś z użytkowników nie zdążył wyjść z wody, aby zdążyć do toalety. Prawda jest jednak taka, że temat jest… śmierdzący. Pozostaje mieć nadzieję, że więcej się nie powtórzy.

Woda została przebadana przez sanepid i na całe szczęście badanie nie wskazało w wodzie bakterii escherichia coli.

Taki „incydent” to niestety spore straty dla basenu, koszty rosną nie tylko ze względu na badanie ale także przede wszystkim na tym, że elblążanie nie mogli korzystać z basenu.

21 września 2015 roku uroczyście otwarto Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka. W Centrum Rekreacji Wodnej w Elblągu oprócz basenów, znajduje się także strefa relaksu, w której elblążanie mogą korzystać np. z kompleksu saun: suchej, parowej, biosauny, biczy wodnych i natrysków.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Niezadowoleni klienci Dolinki piszą. „Z gołym nie tylko tyłkiem, paradują przy dzieciach”

  • W basenie Dolinka pływała kupa
  • Woda została przebadana przez sanepid i na całe szczęście badanie nie wskazało w wodzie bakterii escherichia coli

Źródło: Dziennik Elbląski

Komentarze