Pościg za mężczyzną, który porwał dziecko!

Pościg za mężczyzną który porwał dziecko! Wczoraj w niedzielę doszło do pościgu mężczyzny, który porwał dziecko, zdarzenie miało miejsce na Kaszubach.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj w niedzielę 22 maja w okolicach Miechucina, pod Kartuzami.

Do kłótni między małżonkami doszło w niedzielę 22 maja w lesie między Miechucinem a Reskowem na Kaszubach. 39-letni mężczyzna w przypływie furii wyjął niezidentyfikowaną broń i postrzelił swoją żonę w nogę. Następnie wyrzucił ranną kobietę z auta i odjechał z ich 3-letnim synkiem, kierując się we wschodnią część Polski. Depesze o zdarzeniu otrzymała również policja z Elbląga. Z małżeństwem podróżowała również siostra poszkodowanej kobiety, która wcześniej sama wyskoczyła z jadącego samochodu.

Policja zorganizowała obławę. Funkcjonariusze ustawili blokady na terenie całego województwa pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego. W niedzielę wieczorem policjanci z Gdańska zatrzymali poszukiwanego 39-latka.

– Mężczyzna został zatrzymany na terenie Gdańska Oruni i trafił do policyjnego aresztu. 3-letniemu chłopcu nic się nie stało. Przebywał u swojej babci na gdańskiej Oruni. Wrócił już pod opiekę matki. W tej sytuacji nie możemy mówić o porwaniu, bo ojciec chłopca ma pełne prawa rodzicielskie – informuje Magdalena Formela z KPP w Kartuzach.

Zarówno ranna 25-latka, jak i jej siostra trafiły do szpitala, jednak ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 39-latek obecnie jest przesłuchiwany. O sprawie zostanie powiadomiony sąd rodzinny i nieletnich.

  • Pościg za mężczyzną, który porwał dziecko!
  • Mężczyzna wyrzucił kobietę z samochodu
  • W niedzielę przed północą policja zatrzymała sprawcę porwania

Komentarze