Tragiczna sobota w naszym regionie FOT.Express Elblag

Tragiczna sobota w naszym regionie. Wczoraj w naszym regionie doszło do 2 poważnych wypadków, w jednym niestety poniósł śmierć 19-latek.

Wczoraj w sobotę o godzinie 6:00 na drodze 511 19 – letni kierowca prowadzący samochód osobowy vw golf z niewiadomych przyczyn uderzył w drzewo. Poniósł śmierć na miejscu. Wypadek miał miejsce na drodze o numerze 511 w Wielochowie koło Górowa Iławeckiego. 19-letni kierowca golfa wychodząc z łuku drogi wpadł najpierw na jedno drzewo, odbił się i uderzył w drugie. Utrudnienia w ruchu na tym odcinku trwały 2 godziny.

Tego samego dnia doszło do drugiego wypadku na drodze krajowej nr 16 Kiesielice -Iława. W Jędrychowie jadący tir przewożący drewniane elementy przewrócił się. W wypadku ucierpiały dwie osoby, które zostały przewiezione do szpitala.

Przez ten wypadek, utrudnienia w ruchu trwały kilka godzin, prace wymagały czasu, ponieważ trzeba było przeładować towar do innej ciężarówki.

W samym Elblągu, w dniu wczorajszym doszło do wypadku na ul. Łęczyckiej między dwoma cmentarzami doszło do dachowania pojazdu osobowego. W pojeździe znajdowały się dwie pijane osoby. Pasażera odwieziono do szpitala, bowiem twierdził, że się źle czuje. Przez kilka godzin trwały utrudnienia w ruchu. Oprócz tego wypadku doszło do kilku kolizji samochodowych, na szczęście w żadnej z tych kolizji nikt nie ucierpiał.

  • Tragiczna sobota w naszym regionie
  • 19-latek w Wielochowie uderzył w drzewo i zginął
  • W Jędrychowie przewrócił się tir, 2 osoby zostały ranne
  • Na ul. Łęczyckiej dachował samochód, kierowca był pijany

Komentarze