Imigranci porżnęli gardło Polakowi

Imigranci podcięli gardło Polakowi! 20 letni Polak w centrum handlowym został zaatakowany przez dwóch imigrantów w wieku 18 i 21 lat.

Do zdarzenia doszło w Niemczech w mieście Goerlitz. W jednym z tamtejszych centrum handlowych dwóch imigrantów napadło Polaka, podcinając mu gardło! O sprawie donosi Telewizja Republika, powołując się na niemieckie źródło – Radio Lautsitz.

Polak z ranami ciętymi szyi na początku został otoczony na miejscu ratownikami medycznymi, następnie został przewieziony do szpitala.

Funkcjonariusze Niemieckiej policji, która została wezwana na miejsce, ustaliła, że jeden z Syryjczyków miał specjalny sygnet, którym umożliwiał napastnikowi poderżnięcie gardła. Został on zabezpieczony jako dowód przez funkcjonariuszy. Bliższe okoliczności napaści nie są znane. Sprawą zajmuje się niemiecka policja. Napastnicy przebywają w areszcie. Stan rannego Polaka nie jest znany.

Polska policja nie udziela na temat incydentu żadnych informacji. Dochodzenie prowadzą funkcjonariusze z Gorlitz. Polska policja nie wykonuje żadnych czynności w sprawie – dowiedzieli się z kolei dziennikarze Wirtualnej Polski w biurze zespołu prasowego Komendy Głównej Policji.

  • Imigranci podcięli gardło Polakowi!
  • W niemieckim Gorlitz dwóch Syryjczyków zaatakowało Polaka
  • 21 i 18-latek w centrum handlowym zranili Polaka w szyję
  • Dochodzenie w tej sprawie prowadzi niemiecka policja

Źródło: Radio Lautsitz/Telewizja Republika/Wirtualna Polska

Komentarze