Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Chcesz przeżyć je wyjątkowo? Moc atrakcji – tylko na kempingu! Zaplanuj wakacje 2016 z Express Elblag.

Zaczynamy planować wspólnie z dziećmi wypoczynek. Szukamy interesujących miejsc i nauczeni doświadczeniem – komfortowej i interesującej oferty zakwaterowania.

Każdy kto podróżował z dziećmi wie już, że w tej konfiguracji nie sprawdza się hotel. Zakwaterowanie w pokoju, nawet w wersji „all inclusive”, to jeszcze nie wszystko. Pełna organizacja czasu, tak by każdy był zadowolony, wciąż na naszej głowie. Do tego ciasnota współdzielonej przestrzeni i przymus pilnowania godzin posiłków w hotelowej restauracji. Za to na kempingu – komfortowe warunki i bogata oferta atrakcji dla każdego. I wszystko to odpowiednio wcześnie zarezerwowane – w przystępnej cenie.

Niezależność w cenie

Mieszkając w domku letnim lub w namiocie mamy możliwość gotować sami. Karmienie dzieci w restauracjach to żadna atrakcja. Dużo wygodniej i taniej jest samemu przygotować obiad na pewniaka. Za to na lody lub na przekąskę wyskoczyć do baru. Nie obowiązują nas żadne godziny wydawania posiłków i mamy z głowy marudzenie dzieci nad półmiskiem regionalnych przysmaków.

Ważne jest to, że nie jesteśmy zobowiązani do przestrzegania narzuconego planu dnia jak na wycieczce zorganizowanej. Jeśli chcemy to śniadanie zjemy na kolację, a nocą gdy dzieci śpią pójdziemy na plażę we dwoje.

Do dyspozycji gości kempingowych jest nie tylko własny namiot lub domek (oba kilkupokojowe), ale i wyposażony taras i własny kawałek zieleni. Do tego wielki teren całego kempingu pełen niezliczonych atrakcji.

Parki wodne

To z pewnością ulubiona rozrywka każdego urlopowicza. Nawet te kempingi, które rozpościerają się wzdłuż pięknych plaż lub na brzegach jezior mają na swoim terenie kompleksy basenowe. Są w nich baseny pływackie i kąpielowe, brodziki dla najmłodszych (z miękką nawierzchnią). Maluchy będą zachwycone także zjeżdżalniami wodnymi oraz przeróżnymi atrakcjami jak statki pirackie, rwące rzeki, fontanny i place zabaw zanurzone w wodzie. Dzieci chlapią się w nich pod czujnym okiem ratowników. Tymczasem my -dorośli chętnie zrelaksujemy się w strefie SPA, odprężając się w jacuzzi.

moc-atrakcji-tylko-na-kempingu

Sportowe atrakcje

Rywalizacja na boiskach do piłki nożnej i siatkowej przyciągnie nastolatki szukające fajnych międzynarodowych znajomości. Na kempingach można także pograć w tenisa na kortach. Dla nowicjuszy jest nawet wypożyczalnia sprzętu i możliwość nauki na miejscu. Wielbiciele sportów ekstremalnych mogą wybrać kemping, na którym znajdą ścianki wspinaczkowe lub parki linowe. Dzieci będą spędzać czas na placach zabaw z huśtawkami, zjeżdżalniami i drabinkami. Dla aktywnych jest oferta zajęć zorganizowanych: treningu fittness i aerobiku. Możemy także poćwiczyć na siłowni. Większość kempingów posiada własne wypożyczalnie rowerów i pokryte jest siatką ścieżek rowerowych.

Animacje dla każdego

Wykwalifikowana kadra instruktorów zadba o rozrywkę każdego gościa. Każdego dnia przygotowywany jest nowy bogaty program, który wypełnia czas od rana do późnych godzin wieczornych. Najmłodsi – już od trzeciego roku życia, angażowani są w zajęcia: plastyczne, sportowe i taneczne. Jeśli zależy nam na szczególnej opiece nad maluchami wypatrujmy logo „Camping Kids” podczas poszukiwania kempingu. Animatorzy umieją wciągnąć do zabawy także nastolatki. Dla nich wymyślają fantastyczne zajęcia w basenie i na boiskach, ale także na całym terenie. Chętni wezmą udział w wyprawach rowerowych, wspinaczce, spływie kajakowym lub pozjeżdżają na linie. Jeśli szykujemy się na wyjazd z młodzieżą sprawdźmy ofertę kempingów z logo „Camping for you!” lub „Camping Adventure”. Dorośli mogą poćwiczyć jogę lub aqua aerobic. Możemy pojechać na zorganizowana wycieczkę rowerową po okolicy. To dla ciała. A dla ducha? Wieczorami zrelaksujemy się oglądając taneczny show lub spektakl teatralny, posłuchamy muzyki na żywo lub koncertu.

ZOBACZ TAKŻE:

[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-caret-right” animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ffc423″]”Niezwykłe miejsca w Polsce na wakacje 2016″
[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-caret-right” animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ffc423″]„Wakacje w LEGOLAND ® Billund. Najlepsze oferty!”
[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-caret-right” animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ffc423″]
Wakacje na własną rękę. Popularne kierunki tegorocznego lata

  • Moc atrakcji – tylko na kempingu
  • Zaplanuj wakacje 2016 z Express Elblag
  • Wakacje 2016
  • Podróże
  • Express Travel

Komentarze