Świetny film młodej elblążanki, która konsekwentnie i co jakiś czas przypomina o sobie. Zrealizowany przez tegoroczną maturzystkę krótki projekt, ma ważne przesłanie. Nie tylko kierowane do rówieśników autorki, a do każdego. Warto obejrzeć!

– W dzisiejszym świecie brakuje nam na wszystko czasu. Ciągle biegamy do pracy, do szkoły. Staramy się o awans, lepszą ocenę, podwyżkę. Chcemy być sławni, rozpoznawalni. Przychodzi jednak taki moment kiedy okazuje się, że wszystko co można było osiągnąć przeminęło. Budzimy się z ręką w nocniku. – mówi nam Weronika Wójcik, która napisała scenariusz i z grupą przyjaciół film stworzyła.

– Zadajemy sobie wiele pytań, nie mając na nie odpowiedzi. Popadamy w rozpacz i tak krucho kończymy żywot na tym świecie. Ten krótki film kierowany jest przede wszystkim do ludzi młodych, którzy pomimo wieku nie mają planów ani ambicji. Nie idą na wymarzony kierunek studiów, bo kierują się w swoich wyborach tym co rządzi w dzisiejszym świecie, czyli pieniędzmi. Ten krótki film dedykuję jednak nie tylko młodym mieszkańcom Elbląga, ale każdemu kto odnajdzie w nim cząstkę swojego życia. – dodaje Weronika w rozmowie z nami.

– Czemu tak wielu z nas chce mocno stąpać po ziemi? Czemu tak wielu z nas chce tylko świata materialnego? Chciałabym, żeby ten film dał ludziom coś ważnego do przemyślenia. Aby uświadomił im istotę ludzkiego życia. Tym filmem chciałam też wyrazić siebie. – kończy rozmowę z Express Elblag Weronika Wójcik.

W filmie, do którego scenariusz napisała Weronika Wójcik, wystąpiła Karolina Dudek. Zdjęciami i produkcją oraz montażem zajął się Patryk Jabłoński. To młodzi, zdolni elblążanie. Zobaczcie efekty ich pracy!

  • Świetny film młodej elblążanki
  • Film Weroniki Wójcik
  • Zrealizowany przez tegoroczną maturzystkę krótki projekt ma ważne przesłanie.
  • Film kierowany jest nie tylko do rówieśników autorki, a do każdego

Komentarze