Zwłoki w garażu na ulicy Okrzei. Fot. Nadesłane

Mieszkańcy wezwali policję przez intensywny, nieprzyjemny zapach… Zwłoki w garażu na ulicy Okrzei były w stanie rozkładu.

Około godziny 19.00 policja w Elblągu przyjęła nietypowe zgłoszenie. Mieszkaniec ulicy Okrzei zaalarmował policjantów, że z jednego z garaży wydobywa się wyjątkowo nieprzyjemny zapach. Jak mówił policjantom – mieszkańcy wyczuwali dziwny, niespotykany odór.

Na miejsce udali się policjanci. Po przybyciu okazało się, że faktycznie w okolicy garaży wyczuwalny był wyjątkowo nieprzyjemny zapach. Policjanci od razu zorientowali się, że może to być odór z rozkładających się zwłok.

Na pomoc wezwano strażaków, którzy otworzyli drzwi garażu. Wewnątrz ujawniono zwłoki mężczyzny. Jak mówili policjanci – zwłoki były w stanie rozkładu. Trudno ocenić ile ten człowiek miał lat. Przyczyny zdarzenia będziemy wyjaśniać.

Na miejscu oprócz policjantów pojawił się także prokurator, który zarządził sekcję zwłok. Na tą chwilę, pod uwagę brane są różne okoliczności zdarzenia. Niczego nie można wykluczyć. – dowiaduje się Express Elblag.

Tożsamość denata została ustalona, a na miejscu pojawili się jego bliscy. Tajemnicze w całej sprawie jest to, że mężczyzna był zamknięty w garażu. Nie wiadomo czy zamknął się sam od środka, czy ktoś zamknął garaż od zewnątrz.

  • Mieszkańcy wezwali policję przez intensywny, nieprzyjemny zapach
  • Zwłoki w garażu na ulicy Okrzei

[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Widzisz coś ważnego?
Wyślij nam zdjęcie, film informację.
Przez formularz na stronie – klikając tutaj
lub na e-mail: kontakt@expresselblag.pl
[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Informuj nas całą dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku wysyłając SMS, MMS lub telefonując: +48668054444

Komentarze