3-latek sam chodził po mieście. Fot ilustracyjne.

3-latek sam chodził po mieście! Mały 3-letni chłopczyk sam wyszedł z domu na ulicę. Do zdarzenia doszło w mieście Ostróda.

Policjant wracając po służbie do domu zauważył małego samotnie idącego chłopca. Funkcjonariusz natychmiast podszedł do dziecka rozglądając się za jego opiekunem, jednak nikogo takiego nie znalazł.

Dziecko zostało zabranie do komisariatu a policja wszczęła poszukiwania opiekunów dziecka. Do komendy został wezwany lekarz, który ustalił, że stan zdrowia dziecka jest dobry. W tym czasie policja w Ostródzie ustaliła adres zamieszkania dziecka.

Matka chłopczyka tłumaczyła policjantom, że synek zniknął jej z oczu. Kobieta zdążyła sprawdzić klatki schodowe, pobliskie podwórko, jednak nigdzie chłopca nie było.

Prawdopodobnie, kiedy kobieta była w domu, a jej ojciec poszedł do sklepu, chłopczyk wyszedł za nim i ruszył w stronę miasta – poinformowali ostródzcy policjanci. – Kobieta odetchnęła z ulgą, gdy dowiedziała się, że synek cały i zdrowy czeka na nią pod opieką policjantów.

  • 3-latek sam chodził po mieście!
  • 3-latek dzięki ostródzkiej policji trafił do domu
  • chłopiec zniknął z oczu matki

Źródło: ONET

Komentarze