19-latek zginął przez selfie - FOT. Taka jest Ostróda!

19-latek zginął przez selfie. Chłopak założył się z kolegami, że zrobi sobie selfie na słupie trakcji kolejowej. Zabawa zakończyła się tragicznie.

19-latek spod Ostródy (warmińsko-mazurskie), spokojnie może pretendować do przyznawanej przez internautów Nagrody Darwina, za najgłupszą śmierć. Mariusz R., wdrapał się bowiem na słup trakcji kolejowej żeby zrobić sobie selfie na szczycie słupa i umieścić je w internecie. – czytamy na łamach „Taka jest Ostróda!”

„Mariusz R., z Lubajn miał przed sobą całe dorosłe życie, które go do tej pory nie oszczędzało. Chłopak bowiem wychowywał się w rodzinie zastępczej po stracie rodziców. Znudzony wiejskim marazmem i chęcią zaistnienia, założył się z kolegami ze wdrapie się na słup trakcji kolejowej i tam zrobi sobie zdjęcie, które po tym umieści je w internecie.” – informuje „Taka jest Ostróda!”

Jak 19-latek postanowił, tak zrobił. Późnym wieczorem w środę, na wiejskiej stacji kolejowej, po wypiciu kilku piw – chyba dla odwagi- pomimo ostrzeżeń na wiszących wokół tabliczkach z komunikatem i z trupią czaszką w tle, chłopak zaczął wdrapywać się na słup trakcji kolejowej. Kiedy był na szczycie, poraził go prąd.

Zanim na miejsce dojechali ratownicy zmarł. Chłopak nie miał szans z 3 tys. Voltów, bowiem prąd spalił mu rękę i jedną z nóg. Gdyby przeżył, zapewne trzeba było mu je amputować.

Internauci w większości twierdzą, że śmierć 19-latka była najgłupszą w całej okolicy.

  • 19-latek zginął przez selfie
  • najgłupsza śmierć
  • tragiczny zakład
  • „Taka jest Ostróda!”
  • tragiczna śmierć nastolatka w warmińsko-mazurskim

Źródło/zdjęcie: „Taka jest Ostróda!”

[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Widzisz coś ważnego?
Wyślij nam zdjęcie, film informację.
Przez formularz na stronie – klikając tutaj
lub na e-mail: kontakt@expresselblag.pl
[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Informuj nas całą dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku wysyłając SMS, MMS lub telefonując: +48668054444

Komentarze