Malowniczy Elbląg wiosną! Zobacz film i piękno tego miasta!

0
1363
  • Malowniczy Elbląg wiosną
  • Film z Elbląga
  • Elbląg wiosną 2016 roku

Każda pora roku jest wyjątkowa ale nie zawsze nasze miasto wygląda tak jak teraz. Malowniczy Elbląg wiosną na krótkim filmie, który powstał w kilka godzin. Głównie z myślą o tych, którzy tęsknią za tym miastem, żyjąc gdzieś daleko na emigracji.

Lato, jesień, zima, a teraz wiosna na naszych kadrach. Krótki film, do którego ujęcia nagrane zostały wczoraj – 11 maja 2016 roku. Tak aktualnie wygląda nasze miasto, o czym mogą nie wiedzieć elblążanie, którzy pracują gdzieś daleko, żyjąc na emigracji. Odtąd materiałów wideo z Elbląga – tych tematycznych i ogólnych, pokazujących pozytywnie nasze miasto będzie dużo więcej…

Film, który dziś publikujemy powstał w kilka godzin – na szybko. Jednak jeszcze tej wiosny powstanie kilka filmów, których produkcja zajmie trochę więcej czasu, bo montażem zajmą się profesjonaliści. Express Elblag zamierza tworzyć filmy – o każdej porze roku – które zamierzamy promować w Internecie, z własnych środków finansowych. Chcemy mieć bowiem mały wkład w promocję regionu, a w szczególności dotrzeć z informacją do różnych grup społecznych, w różnych częściach Polski. Tak aby jak najwięcej osób postanowiło Elbląg odwiedzić. Takie możliwości promowania filmów dają media społecznościowe i kanały wideo. Zamierzamy więc narzędzia te wykorzystać.

Dla elblążan planujemy natomiast częściej tworzyć materiały filmowe i pokazywać nasze miasto z różnej perspektywy. Od przyziemnych kadrów, do tych z lotu ptaka. Publikować będziemy materiały wideo z różnych miejsc w Elblągu. Tych, które zachwycają ale i takich, o których nie macie bladego pojęcia. Bowiem każde miasto w Polsce, skrywa swoje tajemnice i mało znane miejsca. Elbląg również. I takie filmy również zamierzamy tworzyć i publikować na naszych łamach. Szerzej opiszemy to wkrótce.

Niebawem Express rozpocznie nowy cykl wideo, roboczo nazwany „ekspresowe rozmowowy z mieszkańcami”. Nie będziemy póki co zdradzać szczegółów tego pomysłu, ale wierzymy, że przypadnie on Wam do gustu, a sam program – emitowany raz w tygodniu – stanie się dla Was jednym z ulubionych, spośród elbląskich mediów internetowych. Chętnych do współpracy z nami – zapraszamy: kontakt@expresselblag.pl

Tymczasem, zobaczcie jak Elbląg wygląda w maju 2016 roku.

Komentarze