Genialny prezent na Komunię!
  • Genialny prezent na Komunię!
  • Kupisz w Elblągu.
  • Hulajnoga elektryczna!
  • Jedziesz z prędkością 30 kilometrów na godzinę.

Co kupić dziecku, aby sprawić mu niezwykłą radość? To problem dla wielu bliskich dzieci, które w tym roku mają Pierwszą Komunię Świętą. Postanowiliśmy w najbliższych dniach zaprezentować kilka gadżetów, które zrobią furorę i sprawią niezwykłą uciechę dzieciom.

Dla naszych dzieci gotowi jesteśmy zrobić dosłownie wszystko. Każdy rodzic, a przynajmniej większość, stanąłby na głowie aby zadowolić swoją pociechę. Co dać dziecku na Pierwszą Komunię Świętą? To pytanie spędza sen z powiek wielu rodzicom ale i bliskim dzieci, które w tym roku idą do Pierwszej Komunii Świętej.

W Polsce utarło się, że pierwszy sakrament naszych dzieci, to też podarunki i prezenty dla nich. Można bazować na standardowych podarunkach – takich jak zegarek czy rower. Kilku pokoleniom Pierwsza Komunia Święta kojarzy się właśnie z takimi prezentami. Można też – co wskazane jest jeżeli chcemy wyróżniać się z tłumu – wyjść poza utarte standardy i zaskoczyć czymś na miarę XXI wieku. Ale przede wszystkim, nie warto iść na skróty, bo można zaszkodzić dziecku.

Jak mówili nam przedstawiciele sklepu Media Markt w Elblągu – w ostatnich latach, to głównie komputery cieszyły się ogromną popularnością i kupowane były na prezenty dla pierwszokomunijnych dzieci. Moda na takie prezenty jednak przemija. Świadome rodziny, nie kupują dzieciom komputerów, a stawiają na prezenty, które pozwolą dzieciom aktywnie spędzać czas. 

No właśnie! Kupując dziecku komputer, należy wziąć pod uwagę, że tak naprawdę, sprezentujemy mu strasznego pożeracza czasu, który życie naszej pociechy może wywrócić do góry nogami. Oczywiście na niekorzyść dziecka, które zamiast czas spędzać aktywnie z rówieśnikami na świeżym powietrzu – zacznie spędzać go w świecie wirtualnym. Spotkania z koleżankami i kolegami zastąpią komunikatory w portalach społecznościowych. Czy naprawdę tego byście chcieli? Może warto pomyśleć jednak o innym prezencie?

W 2016 roku niezwykle popularne są tzw. hulajnogi elektryczne i jeździki. O ile o elektrycznych deskorolkach pisaliśmy już wcześniej, przed Bożym Narodzeniem (tutaj), o tyle hulajnoga to nowość. Ale obydwa te gadżety, sprawią, że nasze dzieci chętnie będą spędzać czas na świeżym powietrzu, z rówieśnikami.  Jak rewelacyjna jest elektryczna hulajnoga, przekonaliśmy się sami testując to urządzenie. Zobaczcie film nagrany przez nas w Media Markt w Elblągu.

Hulajnoga, która robi furorę w świecie w XXI wieku, tak naprawdę nie przypomina w niczym tych urządzeń, które pamiętamy my. Niegdyś to dzięki naszym nogom, mogliśmy na niej jeździć. Stąd zresztą nazwa tego urządzenia. Najnowszy wynalazek nie potrzebuje wcale naszych nóg aby przewieźć nas z punktu A do punktu B. Stajemy, wciskamy gaz i jedziemy. Gdy chcemy się zatrzymać wciskamy hamulec w rączce lub w błotniku nad tylnym kołem. Gdy ktoś wejdzie nam pod koła, a hulajnoga rozpędza się ponad 30 km/h, to używamy klaksona. Na wyposażeniu tej hulajnogi jest także prędkościomierz oraz przednie i tylne światło. Urządzenie naprawdę robi ogromne wrażenie! Nawet na dorosłych, którzy już dawno zapomnieli o swojej Pierwszej Komunii…

Elektryczne hulajnogi w elbląskim Media Markt sprzedają się ostatnio, właśnie w czasie Pierwszych Komunii Świętych, jak świeże bułki. Aby zaprezentować Wam ten gadżet na naszych łamach, zmuszeni byliśmy czekać na nową dostawę. Zapewniamy, że tą hulajnogą sami byście chcieli pojeździć i w zasadzie nic nie stoi na przeszkodzie… O ile nie ważycie więcej niż 110 kilogramów.

Zobaczcie film i sprawdźcie sami jak działa hulajnoga XXI wieku. Możecie na żywo sprawdzić ją w elbląskim Media Markt. W kolejnych publikacjach, które pojawią się już w najbliższych dniach, zaprezentujemy Wam nasze propozycje na pierwszokomunijny prezent. Gwarantujemy, że każda z tych propozycji zrobi na Waszych pociechach ogromne wrażenie. I co ważne – Wasze dzieci będą aktywnie spędzać czas.

Elektryczna hulajnoga HOOLA KERS

To niezwykle wygodne i ekologiczne urządzenie mobilności osobistej. Pozwala w prosty i tani sposób poruszać się w przestrzeni miejskiej. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii urządzenie stanowi doskonałą alternatywę dla skutera i transportu miejskiego. Dzięki wbudowanemu silnikowi elektrycznemu jest ciche, przyjazne dla środowiska oraz niezwykle tanie w eksploatacji. Pełny czas ładowania wynosi mniej niż 2 godziny!
Kompaktowe wymiary, możliwość składania oraz niewielka waga sprawiają, że HOOLA KERS można bez najmniejszego problemu przechowywać w domu czy w pracy oraz wygodnie transportować w autobusie, metrze czy tramwaju.

HOOLA KERS daje użytkownikom wolność i niezależność, przemieszczanie się do pracy, domu, sklepu czy szkoły jeszcze nigdy nie było tak proste i wygodne. Urządzenie idealnie nadaje się na rodzinną przejażdżkę w ciepły dzień. Zasięg do 35km sprawia, że HOOLA KERS idealnie sprawdzi się również w podróży i pozwoli prosto, szybko i tanio zwiedzić nowe, piękne miejsca.

– Zasięg do 35km
– Czas ładowania 1.5 – 2 godziny
– Bateria 243Wh, Li-Po
– Moc silnika 500W
– Wbudowany klakson, przednie światło i wyświetlacz LCD
– Maksymalne obciążenie do 110kg
– Waga całkowita 10.8kg

Hulajnogę kupisz w Media Markt w Elblągu – kliknij po szczegóły!

Komentarze