Zamach w Polsce podczas ŚDM?

Zamach w Polsce podczas ŚDM?! Nasz czytelnik, w rozmowie z nami opowiedział pewną historię, która wiąże się z zbliżającymi Światowymi Dniami Młodzieży w Polsce!

Historia czytelnika

Opowiedział nam o swojej znajomej, która w tej chwili studiuje Krakowie, czyli w mieście, w którym mają odbywać się „Światowe Dni Młodzieży”.

Pewnego dnia w okolicach dworca przechodził młody muzułmanin z plecakiem. W pewnym momencie przewrócił się i cała zawartość jego plecaka znalazła się na placu. Zdecydowana większość osób nie zareagowała. Pomóc muzułmaninowi zdecydowała się właśnie koleżanka naszego czytelnika.

Kiedy kobieta zdecydowała się na pomoc obcokrajowcowi, wywiązała się między nimi rozmowa. Obcokrajowiec zapytał, czy dziewczyna jest stąd? Po pozytywnej odpowiedzi na to pytanie, obcokrajowiec w formie wdzięczności uprzedził dziewczynę mówiąc: „wyjedź z Krakowa na czas Światowych Dni Młodzieży.” Dziewczyna bardzo to przeżyła, ponieważ odebrała jego słowa bardzo wiarygodnie. Obcokrajowiec wypowiedział je w podziękowaniu za udzielenie mu pomocy.

Okazja na Zamach?

Światowe Dni Młodzieży w Polsce, to doskonała okazja dla terrorystów. Nie tylko ze względu na masowość tego wydarzenia (będą ludzie z całego świata), ale to także okazja do pokazania światu wyższości jednej religii nad drugą. ŚDM to impreza katolików, wyznawców religii, której radykalni islamiści nie tolerują, a wręcz nienawidzą. To też udowadniają na każdym kroku, chociażby Syrii.

Z tyłu głowy mamy jeszcze spot, który wyprodukowała przestępcza organizacja ISIS. Na końcu filmu pojawia się plansza państw, na które planowane są zamachy. Wśród tych państw jest także Polska!

O tym, że Światowe Dni Młodzieży w Krakowie będą atrakcyjnym celem dla zamachowców nie ma złudzeń także generał Roman Polko, były szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego.

Światowe Dni Młodzieży

Światowe Dni Młodzieży (w skrócie ŚDM) – spotkania młodych katolików, odbywające się co dwa-trzy lata, zapoczątkowane z inicjatywy Jana Pawła II w 1985 roku. Są to spotkania z papieżem, organizowane w formie religijnego festiwalu, skupiające młodzież z całego świata, która chce wspólnie spędzić czas i modlić się. Natomiast w pozostałych latach, w Niedzielę Palmową organizowane są Światowe Dni Młodzieży w każdej diecezji, gdzie młodzież spotyka się ze swoimi biskupami. Dni Młodzieży w Krakowie zaczynają się 26 lipca i będą trwać do 31 lipca.

Prosimy o pełną mobilizacje służb!

Publikujemy historię czytelnika, by wzbudzić czujność wszystkich tych, którzy wybierają się do Krakowa ale przede wszystkich po to aby dotrzeć do naszych służb. Zależy nam na tym, by odpowiednio weryfikowały osoby przyjeżdżające do naszego kraju w tym okresie. Wiemy, że z Elbląga na Światowe Dni Młodzieży wybiera się wielu młodych mieszkańców. Warto pamiętać o tym, że na przełomie ostatnich dwóch lat, radykalni islamiści prowadzą otwartą wojnę ze światem chrześcijańskim.

Komentarze