Zderzenie na drodze nr 504. W samochodzie dwumiesięczne dziecko - fot. Express Elblag

Zderzenie na drodze nr 504. W wypadku brały udział dwa pojazdy. W jednym z samochodów wraz z rodzicami podróżowało dwumiesięczne dziecko, które ratownicy przetransportowali do szpitala.

Do wypadku doszło dziś około godziny 12.30. Na drodze 504 (Elbląg-Braniewo), przed Milejewem, na skrzyżowaniu z drogą do miejscowości Jagodnik, zderzyły się dwa pojazdy osobowe – Audi i Renault.

Wskutek zderzenia oba pojazdy zostały znacząco uszkodzone. Na miejscu w kilka minut po zdarzeniu pojawiły się służby ratunkowe – straż pożarna oraz ratownicy medyczni i policja.

Jak mówili nam policjanci z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu, którzy pracowali na miejscu wypadku – będziemy ustalać jak doszło do zderzenia pojazdów i kto jest sprawcą tego zdarzenia. Na całe szczęście nikt poważnie nie ucierpiał.

Z kolei świadkowie, z którymi udało nam się porozmawiać twierdzili, że kierowca osobowego Renault, jechał w kierunku Elbląga od strony Braniewa i wcześniej zasygnalizował zamiar skrętu w prawo – w stronę miejscowości Jagodnik. Najprawdopodobniej kierujący Audi, który jechał za Renault, nie zauważył że poprzedzający go pojazd zwalnia i będzie skręcał i z dużą siłą uderzył w tył auta, którym podróżowała rodzina z dwumiesięcznym dzieckiem.

Ratownicy medyczni przewieźli dwumiesięczne dziecko do szpitala. Według wstępnych ustaleń, nie odniosło ono poważnych obrażeń. W sytuacji gdy w wypadku uczestniczy dziecko, zawsze profilaktycznie przewożone jest do szpitala. W przypadku tego zdarzenia, dziecko podróżowało z rodzicami w foteliku, zabezpieczone pasami.

Obecni na miejscu strażacy uprzątnęli drogę i zneutralizowali wyciekłe z pojazdu płyny.

[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Widzisz coś ważnego?
Wyślij nam zdjęcie, film informację.
Przez formularz na stronie – klikając tutaj
lub na e-mail: kontakt@expresselblag.pl
[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Informuj nas całą dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku wysyłając SMS, MMS lub telefonując: +48668054444

Komentarze