Sklep Gekon rusza z nową okazją!

Sklep Gekon w Elblągu wychodzi z nową okazją! Sklep Gekon w Elblągu dwoi się i troi by udowodnić, że jest to sklep stworzony przez graczy dla graczy. Była już możliwość sprzedaży gry w sklepie, zdobycia gry w dniu premiery, a nową inicjatywą jest wymiana gry 1 na 1, poznajcie szczegóły.

Kupując w Sklepie Gekon dowolną używaną grę na konsolę, masz możliwość odsprzedania n jej w ciągu tygodnia na bardzo korzystnych warunkach!
Cena gry 1 doba kolejna tydzień
<100zł 10zł 5zł 20zł >=100zł 20zł 5zł 30zł

Korzyści:

Po pierwsze gwarancja stałej ceny – nie ważne czy w międzyczasie dana gra stanieje, otrzymasz dokładnie tyle ile wpisano na Karcie w chwili zakupu.

Po drugie, więcej pieniędzy w Twoim portfelu – standardowo odkupujemy gry za 20-40% ich wartości.

Po trzecie gra w momencie zakupu staje się Twoją własnością. Jeśli postanowisz zatrzymać grę lub sprzedać gdzie indziej – Sklep Gekon nie widzi w tym problemu.

Po czwarte nie musisz dłużej ‚chomikować’ gier w oczekiwaniu na nowe premiery. Do tego czasu zwykle Twoja gra stanieje a wymiany na nowości zawsze są mniej korzystne.

Po piątek w przypadku braku w danej chwili gry której poszukujesz, możesz pozostawić nam swój tel. – damy znać jak się pojawi (backorder).

Warunki:

Obu transakcji (zakup-odsprzedaż gry) dokonujesz na miejscu, w sklepie stacjonarnym.
Oferta dotyczy wyłącznie gier używanych.

W przypadku gier nowych wiąże się to z dopłatą 9zł.

Zniżki nie są brane pod uwagę.

Zakup gry możliwy wyłącznie za gotówkę. Kupując grę płacisz jej równowartość, następnie podczas odkupu zwracamy kwotę pomniejszoną o wartość z tabeli, np. kupujesz grę za 80zł a po tygodniu sprzedajesz ją nam za 60zł.

Nie wypożyczamy gier!

Odsprzedaż gry możliwa pod warunkiem okazania tzw.Gwarancji Odkupu (wydawana na życzenie w momencie zakupu gry) + paragonu. Gra musi być w niepogorszonym stanie.

W razie przekroczenia wyznaczonego terminu bądź zgubienia Gwarancji Odkupu, grę odkupujemy na zasadach ogólnych (zwykle 20-40% wartości)

Zakupionej gry oczywiście nie musisz odsprzedawać jeśli nie chcesz, jednak byłoby miło jeśli dasz nam o tym znać (ktoś inny może czekać na dany tytuł).

Wspierając Sklep Gekon wspierasz polską gospodarkę. Sklep Gekon ma 100% polski kapitał.

Jak trafić?

Sklep Gekon znajduje się przy ulicy Hetmańskiej 11/15. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku od godz. 10 do 18. A w soboty od 10 do 14.

Nasze wcześniejsze publikacje o Sklepie Gekon można przeczytać pod linkami:

Gratka dla graczy w Elblągu. Nowe gry kupisz najtaniej – używane odsprzedaż najdrożej – TUTAJ

Sklep specjalnie otwarty o północy w dniu premiery! – TUTAJ

50% rabatu na wybraną grę! – konkurs Express Elblag – TUTAJ

Komentarze