Uwaga poszukiwana kobieta na zdjęciu!

Uwaga poszukiwana kobieta ze zdjęcia! Elbląscy policjanci poszukują widocznej na zdjęciu kobiety. Obraz pochodzi z kamery miejskiego monitoringu.

Jak informuje podkom. Krzysztof Nowacki z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu – kobieta mogła być świadkiem uszkodzenia mienia, do którego doszło przy ul. Agrykola.

Wskazaną na zdjęciu osobę lub kogoś kto jest w stanie potwierdzić jej tożsamość prosimy o kontakt z policjantem pod nr tel.: 55 230 16 20 lub za pośrednictwem internetu na stronie www.elblag.policja.gov.pl – przekaż informację.

Uwaga poszukiwana kobieta na zdjęciu! Prosimy o rozpowszechnianie, udostępnianie tej wiadomości! – apeluje policja w Elblągu.

Uwaga poszukiwana kobieta na zdjęciu!
Uwaga poszukiwana kobieta na zdjęciu!

podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Widzisz coś ważnego?
Wyślij nam zdjęcie, film informację.
Przez formularz na stronie – klikając tutaj
lub na e-mail: kontakt@expresselblag.pl
[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Informuj nas całą dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku wysyłając SMS, MMS lub telefonując: +48668054444

Komentarze