Rower z lodami w Elblągu

Rower z lodami w Elblągu. Pojawia się w różnych miejscach – w parkach, przy placach zabaw, na Starym Mieście czy w Bażantarni. Ktoś wpadł na świetny pomysł!

Mobilna lodziarnia pojawia się wszędzie tam, gdzie elblążanie spędzają całymi rodzinami czas wolny, a gdzie do najbliższego sklepu jest kilkadziesiąt lub kilkaset metrów. Latem, w miejscach w których nie kupimy nic na ochłodę – taki rower z lodami może okazać się zbawienny. Od 2016 roku mobilna lodziarnia wyruszyła w Elbląg. Gdzie znajduje się aktualnie – śledzić możecie na Facebooku. Aktualnie – gdy piszemy ten artykuł – mobilna lodziarnia jest w Parku Kajki przy Placu Zabaw.

Food truck to dziś symbol nowo­czesnej mobilnej gastronomii. W ciągu kilku ostatnich lat po­jazdy tego typu zdobyły taką popularność, że zaczęły być nawet organizowane spe­cjalne festiwale dla fanów jedzenia „z cięża­rówki”. Pomysł na to, by sprzedawać swoje wyroby na kółkach, nie jest jednak nowy. Jedną z pierwszych takich innowacji były specjalne mobilne „budki”, z których sprze­dawano lody. Dziś coraz więcej sprzedaw­ców wraca do tego rozwiązania. Tym bar­dziej, że w czasach zaawansowanej techniki oferuje ono znacznie więcej niż dawniej.

Mobilne punkty sprzedaży to pojazdy z przy­czepą pełniącą funkcję bufetu. W przypadku takiej lodziarni jaka pojawiła się w Elblągu, są to cylindry chłodnicze do przecho­wywania lodów, które bez ładowania chłodzą nawet do 10 godzin. Lody zatem na pewno będą zimne i odpowiednio przechowywane.

Niektóre mobilne punkty sprzedaży są tak duże, że można do nich wejść. W tym wypadku chodzi jednak głównie o to, by były na tyle małe, aby mogły zmieścić się tam, gdzie jest spory ruch i nor­malnie lodziarnia lub kawiarnia by nie powstała.

„Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej mobilnej lodziarni! Tradycyjne,robione własnoręcznie lody oparte na najlepszych komponentach – tylko u nas. Zachęcamy do kontaktu z nami – telefon: 795 999 393” – informuje mobilna lodziarnia z Elbląga.

Gdzie rowerowa lodziarnia znajduje się aktualnieśledzić możecie na Facebooku

Komentarze