Półkolonie w Końskim Zdrowiu - polecamy!

Półkolonie w Końskim Zdrowiu – polecamy! Zapraszamy do Fundacji „Końskie Zdrowie” na letnie półkolonie organizowane pod hasłem „Przygoda z koniem!”. Na naszych półkoloniach dzieci będą mogły miło spędzić czas na świeżym powietrzu, nauczyć się więcej o koniach i ich obsłudze, udoskonalić swoje umiejętności jeździeckie i zintegrować się z rówieśnikami.

Planujemy dla dzieci codzienny udział w życiu stajni (pielęgnacja i siodłanie koni), zajęcia teoretyczne dotyczące koni, konkursy wiedzy jeździeckiej z nagrodami, dyplomy i wyróżnienia, nauka jazdy konnej, a także pikniki, podchody w lesie, zajęcia plastyczne, gry i zabawy na świeżym powietrzu, trampolina, ognisko z kiełbaskami na zakończenie turnusu. Istnieje możliwość zdawania egzaminu w celu zdobycia odznaki jeździeckiej – „Jeżdżę konno”.
Na półkolonie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od lat 8 do 18

Cena każdego turnusu wynosi 650 zł. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 16. Możliwość wykupienie turnusu 5-dniowego w cenie 350. W cenie półkolonii uwzględnione jest również wyżywienie (drugie śniadanie i obiad) i ubezpieczenie NW.

Terminy turnusów:
I. 27.06 – 08.07
II. 11.07 – 22.07
III. 25.07 – 05.08
IV. 08.08 – 19.08

Zgłoszenia uczestników przyjmowane są telefonicznie 601 473 550 lub elektronicznie fkz@softel.elblag.pl. Należy podać dane dziecka (imię, nazwisko, data urodzenia, adres), termin turnusu, w którym będzie uczestniczyło oraz numerem telefonu opiekuna. Za zapisanie dziecka do końca maja (wpłata zaliczki 150 zł) Fundacja daje 50 zł zniżki, podobnie za drugie i następne dziecko zapisane na półkolonie.

Posiadamy 20 letnie doświadczenie w organizacji wypoczynku i zajęć dla dzieci i młodzieży.

Praca w Końskim Zdrowiu! Fundacja zatrudni wychowawców kolonijnych

Fundacja Końskie Zdrowie ogłasza nabór na stanowisko opiekuna-wychowawcy podczas kolonii letnich. Szukamy osób pełnych energii, samodzielnych, lubiących wymyślać i realizować niestandardowe zajęcia. Wskazane gry terenowe, zabawy survivalowe, twórcze zajęcia plastyczne, wychowawca ma duże możliwości planowania zajęć i swoich pomysłów.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz skan uprawnień na adres fkz@softel.elblag.pl.

Więcej informacji można uzyskać pod telefonem 601 473 550. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Komentarze