Tragedia na ulicy Mostowej w Elblągu. Nie żyje 87-letnia kobieta potrącona przez pojazd do wywozu odpadów - fot. Express Elblag

Tragedia na ulicy Mostowej w Elblągu. 87-letnia staruszka zginęła pod kołami samochodu do wywozu odpadów. Według naszych informacji – kobieta zginęła na miejscu.

Do tragicznego wypadku doszło dziś (05.05.2016 roku) około godziny 10.20. Na ulicy Mostowej kobieta została potrącona przez samochód prywatnej firmy świadczącej usługi wywozu odpadów. Zginęła na miejscu. O tym tragicznym wypadku poinformowali nas Czytelnicy telefonując na nasz całodobowy numer alarmowy.

Policjanci z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu właśnie dotarli na miejsce tragedii i ustalają okoliczności w jakich doszło do wypadku.

Na chwilę obecną nie wiadomo jak doszło do tego wypadku. Szczegóły ustalać będą policjanci oraz biegły z zakresu medycyny sądowej. Na miejsce ma przybyć także prokurator.

Policjanci próbowali także skorzystać z nagrań, między innymi z monitoringu miejskiego. Jednak jak udało nam się ustalić – kamery należące do miasta nie zarejestrowały momentu, w którym doszło do tego tragicznego wypadku. Najprawdopodobniej śledczy będą korzystać z pomocy firm oraz instytucji, które znajdują się w rejonie miejsca zdarzenia i posiadają monitoring zewnętrzny.

Na chwilę obecną wiemy, że kierowca samochodu, który potrącił 87-latkę, był trzeźwy.

Zobacz zdjęcia z miejsca tragicznego wypadku.

[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Widzisz coś ważnego?
Wyślij nam zdjęcie, film informację.
Przez formularz na stronie – klikając tutaj
lub na e-mail: kontakt@expresselblag.pl
[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Informuj nas całą dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku wysyłając SMS, MMS lub telefonując: +48668054444

Komentarze