Zderzenie pod komendą - fot. Express Elblag

Zderzenie pod komendą. Na skrzyżowaniu ulic Tysiąclecia i Hetmańskiej doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Jedna osoba została ranna.

Do kolizji dwóch pojazdów osobowych – opla i audi – doszło dziś przed godziną 22. Przyczyna zdarzenia jest prosta – nieostrożność jednego z kierujących i niezastosowanie się do znaku „ustąp pierwszeństwa”.

Jak mówili nam policjanci z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu, którzy pracowali na miejscu zdarzenia – sprawcą kolizji jest kierujący oplem, który wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa kobiecie kierującej audi.

Wskutek zderzenia, to sprawca poniósł największe straty. Oprócz tego, że jego pojazd został znacząco uszkodzony, sam, z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Oprócz tego policjanci ukarali kierowcę mandatem. Na szczęście mężczyzna nie doznał poważnych obrażeń. Ma uraz nogi.

Kobieta, która kierowała audi, po zdarzeniu była rozstrzęsiona i to raczej nie powinno nikogo dziwić. Jadąc drogą z pierwszeństwem przejazdu, nie przypuszczała, że w samym centrum miasta, pod oknami Komendy Miejskiej Policji, ktoś wyjedzie na środek skrzyżowania – wprost pod jej auto.

Kobieta nie doznała żadnych obrażeń. Jej auto też okazało się bardziej wytrzymałe. Uszkodzony został jedynie przedni, lewy bok audi.

– Kierowcy uczestniczący w kolizji byli trzeźwi. – poinformowali nas policjanci i zaapelowali do elblążan o ostrożność na drogach.

[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Widzisz coś ważnego?
Wyślij nam zdjęcie, film informację.
Przez formularz na stronie – klikając tutaj
lub na e-mail: kontakt@expresselblag.pl
[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Informuj nas całą dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku wysyłając SMS, MMS lub telefonując: +48668054444

Komentarze