UE chce karać kraje, które nie chcą imigrantów – 250 tyś euro za osobę! Unia Europejska za pomocą kija chce zmusić kraje członkowskie Unii Europejskiej do przyjmowania imigrantów. Kijem ma być 250 tysięcy euro za jedną osobę!

Nowe rozwiązanie kryzysu

Komisja Europejska ma zaproponować nowe rozwiązanie kryzysu migracyjnego. Każdy kraj będzie miał wyznaczoną maksymalną liczba imigrantów, jakich może przyjąć. Jeśli ta liczba zostanie przekroczona, to rozpocznie się proces relokacji do innych krajów. W tym miejscu pojawia się problem.

Będą kary

Jeśli jakiś kraj nie zgodzi się na przyjęcie uchodźców, to Komisja Europejska może na niego nałożyć karę. Ma być ona, jednak bardzo wysoka i może wynieść nawet 250 tysięcy euro za każdą osobę. „La Stampa” twierdzi także, że w najbliższych miesiącach do Włoch przez Morze Śródziemne będzie się chciało przedostać od 250 tysięcy do miliona mieszkańców Libii.

Ponad milion zł kary za imigranta

W przeliczeniu na złotówki kara za jednego imigranta wyniesie ponad milion złotych! UE chce karać kraje, które nie chcą imigrantów – 250 tyś euro za osobę!

Komentarz

Dla nas to skandal, oraz kolejny wyraz bezradności Unii Europejskiej, wobec kryzysu migracyjnego. Szalony pomysł Komisji Europejskiej może, jednak napotkać się z dużym oporem, z pewnością takie kraje jak: Polska, Węgry, Słowacja czy Czechy będą usilnie protestować przeciwko temu rozwiązaniu.

Komentarze