Majówka 2016 - tak ją spędzają elblążanie.

Tak elblążanie spędzają majówkę, jak widać na zdjęciach, których przybywa i będzie przybywać przez cały długi, majowy weekend! Cieszymy się bardzo, że w końcu zaczęliście pokazywać siebie! Czekamy na kolejne fotorelacje od Was.

Przy grillu, w Bażantarni i parku Kajki… W Elblągu, w Gdańsku, Gdyni, na dworcu w Tczewie albo w Świętym Gaju. Tak spędzają długi weekend i majowe święta elblążanie. Relaksując się albo odwiedzając ciekawe miejsca. Wielu naszych Czytelników – co widać na zdjęciach – aktywnie spędza czas. I to się chwali. Czekamy na kolejne zdjęcia – kolacja dla dwojga czeka!

W dobie smartfonów, chyba nie ma dziś osoby, która nie wykorzystywałaby możliwości jakie dają telefony. Zdjęcia w zasadzie możemy robić na każdym kroku. Każdy z nas, od kilku lat, ma możliwość która tak naprawdę jest niezwykła. Każdy dzień naszego życia, tego co widzimy, co nas otacza, co robimy, albo czego jesteśmy świadkami – możemy jednym kliknięciem uwiecznić i zatrzymać na zdjęciu. Jak wielu ludzi korzysta z takich możliwości, możemy przekonać się np. podczas obserwowania portali społecznościowych.

Portal Express Elblag w zamyśle miał być i jest tworzony nie tylko dla Was, ale i z Wami. Cieszy nas ogromnie Wasza aktywność i informacje oraz zdjęcia, które otrzymujemy na kontakt@expresselblag.pl. W majówkowy weekend czekamy na Wasze zdjęcia w tym temacie. Przyszło już kilkadziesiąt zdjęć, a kolejne będzie dodawać do tego artykułu. Pokażcie co robicie, gdzie jesteście, jak spędzacie czas i jaka panuje atmosfera. Oczywiście przesyłajcie zdjęcia zewsząd – gdziekolwiek jesteście. Nie zapomnijcie też wysyłać informacji oraz zdjęć, np. w przypadku korków na drogach i innych wydarzeń, ważnych dla Czytelników.

[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”22″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″]Tak więc czekamy na Wasze zdjęcia z majówki 2016 – tak relacje z dróg i z podróży, jak i z Waszego wypoczynku. Najciekawsze zdjęcia i najbardziej aktywni Czytelnicy zostaną nagrodzeni kolacją dla dwojga w włoskiej restauracji Amore Mio w Elblągu. Czekamy na Wasze zdjęcia przez 24 godziny na dobę. Ślijcie na adres mailowy: kontakt@expresselblag.pl lub przez zakładkę „Szybki Kontakt z Express Elblag”.

[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”25″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″]W TYM MIEJSCU POJAWIĄ SIĘ NAJNOWSZE ZDJĘCIA, KTÓRE OTRZYMAMY OD CZYTELNIKÓW.

Majówkę spędzamy w Świętym Gaju. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia tego miejsca – pisze Pani Iwona i przesyła zdjęcia.

– My dzisiaj z rodzinką wybraliśmy się do Gdyni. – pisze z kolei Pani Justyna. Rejs statkiem, oceanarium zaliczone. Uwielbiamy takie wolne dni, kiedy możemy wspólnie spędzić czas. Jutro niestety mąż pracuje, ale we wtorek zawitamy w naszej kochanej Bażantarni. O ile pogoda dopisze. – dodaje nasza Czytelniczka.

Majówka w Elblągu. – zdjęcia przesyła Eqels, który bywa w różnych częściach miasta i często dzieli się swoimi zdjęciami z naszymi Czytelnikami w porankach, które publikujemy na Facebooku. Tak Elbląg wygląda w Majówkę, jak widać na zdjęciach.

Pierwszy dzień majówki w Bażantarni – napisała Pani Agnieszka i wysłała kilka zdjęć.

Majówka 2016 – Spacer po Parku Kajki. Zdjęcia wysłał Pan Marcin.

Majówkę rozpoczniemy jak na miejsce dojedziemy. Czekamy na przesiadkę w Tczewie. Okolice dworca PKP zmieniły się tu w zasadzie w każdym elemencie. Małe miasto, a wychodząc z dworca odnoszę wrażenie, że to metropolia… – napisała pani Halina, która z wnuczkami jedzie na przedłużoną do tygodnia majówkę w góry.

Zdjęcia przesłane przez kilku Czytelników -Z grilla, z nad morza, z samochodu, z drogi na wieś – czyli „w drodze do natury” – jak pisze jeden z naszych Czytelników. itp. itd. Nic mi więcej nie potrzeba, oprócz błękitnego nieba – pisze jeden z elblążan i wysyła zdjęcia z grilla i suto zastawionego stołu, na którym nie brakuje rodzimego piwa i dobrego jedzenia. Palce lizać!

Rodzinny wypad na cztery dni do Trójmiasta. Zaczynamy od zwiedzania Gdańska. Tłumy tu ogromne. Pusty dworzec PKP w Elblągu i wyjątkowo dużo ludzi na PKP w Gdańsku, dają nieodparte wrażenie, że Elbląg do podrzędne miasto. Dzieli nas 60 kilometrów, ale przede wszystkim dzieli nas ta przepaść gospodarcza, turystyczna. Nasze 6 i 8 letnie córki są w szoku, bo to pierwsza dla nich taka wycieczka do Trójmiasta. Pytają dlaczego w Elblągu nie ma tylu ludzi… 🙂 No ale czas mamy tu spędzić przyjemnie. Zaczynamy więc od zwiedzania Gdańska. – napisała Pani Dorota i przesłała nam niezwykłą panoramę Gdańska, którą publikujemy na dole.

Panorama Gdańska – zdjęcie z Fortów w Gdańsk-Grodzisko wysłała Pani Dorota

Panorama Gdańska z Fortów na Grodzisku. Nadesłała Pani Dorota.
Panorama Gdańska z Fortów na Grodzisku. Nadesłała Pani Dorota.

[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”22″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″]Najciekawsze zdjęcia i najbardziej aktywni Czytelnicy zostaną nagrodzeni kolacją dla dwojga w włoskiej restauracji Amore Mio w Elblągu. Czekamy na Wasze zdjęcia przez 24 godziny na dobę. Ślijcie na adres mailowy: kontakt@expresselblag.pl lub przez zakładkę „Szybki Kontakt z Express Elblag”.

Komentarze