Prezes Korwin był w Elblągu. Kaja Szynkielewska p.o. prezesa partii Korwin w naszym mieście.

Prezes Korwin był w Elblągu. Spotkanie odbyło się w restauracji Mama Mia i choć miało charakter otwarty, tłumów nie było. Uczestniczyło w nim około 30 młodych elblążan. Obowiązki szefa oddziału Korwin powierzył młodej elblążance. Kaja Szynkielewska pokieruje partią w Elblągu.

Janusz Korwin-Mikke przyjechał do naszego miasta aby ratować struktury partii, bo czołowi młodzi politycy odeszli z niej w atmosferze skandalu. Podczas spotkania w naszym mieście, tłumów nie było. Korwin zazwyczaj przyciągał na spotkania po kilkaset osób. Tym razem było ich kilkadziesiąt.

Łukasz Nosarzewski pisze: Kompromitacja JKM w Elblągu. Na spotkaniu 20- 30 osób max. Tak się kończy kiedy zwalcza się członków własnej partii.

Jak się można było domyślać – wizyta Korwina w Elblągu miała na celu uporządkować sprawy partii. Od jakiegoś czasu Janusz Korwin-Mikke szukał prezesa dla Elbląga i rozmawiał z działaczami jego partii z naszego miasta, a nawet z Trójmiasta. Jednak nie znalazł chętnego. Ostatecznie przyjechał do naszego miasta i jedyne co mu pozostało, to bazować na młodych działaczach. Korwin-Mikke obowiązki prezesa okręgu partii Korwin w Elblągu, powierzył młodej elblążance.

„Prezes Janusz Korwin-Mikke powierzył pełnienie obowiązków prezeskich oddziału Elbląg, pani Kai Szynkielewskiej. Informujemy, że Prezydium Zarządu mianowało prezesem okręgu elbląskiego kol. Sławomira Kowalskiego.” – brzmi komunikat partii Korwin.

Łukasz Nosarzewski, były prezes partii Korwin w Elblągu, na Twitterze komentuje wydarzenia z Elbląga:

Łukasz Nosarzewski pisze:  zarzuca mi, że rozwaliłem struktury w Elblągu. Daleko, mi, jednak do prezesa, który rozwalił UPR,WiP i KNP w kraju.

Młoda elblążanka pokieruje partią w naszym mieście

Kaja Szynkielewska p.o. prezesa partii Korwin w Elblągu
Kaja Szynkielewska p.o. prezesa partii Korwin w Elblągu

Kaja Szynkielewska będzie kierować strukturami partii Korwin w Elblągu, ale jak sama ze szczerością przyznaje – najpierw musi w ogóle zorientować się, czy są tu jakieś struktury, członkowie partii itp. – Zwołałam zebranie na piątek. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Póki co, więcej pytań niż odpowiedzi mam w swojej głowie. Nie znam działań prezesowania i jednego trochę się boję… Chodzi o reakcje członków elbląskiego oddziału, o ile jeszcze nimi są. – mówi nam Kaja Szynkielewska.

Nowa szefowa partii Korwin w okręgu elbląskim ma 23 lata. Kaja Szynkielewska jest absolwentką Zespołu Szkół Gospodarczych w Elblągu oraz Szkoły Policealnej im. Jadwigi Romanowskiej „Medyk”. Z zawodu jest technikiem – masażystą. Ma stałe, niezmienne poglądy. Jak mówi o sobie – jest młodą patriotką. Nie żyje dla siebie – żyje dla ojczyzny, którą kocha.

Game Over… Soon

Dotarliśmy do informacji, które niebawem ujawnimy w całości, a dziś nadmienimy, że znana już marka KORWiN przekształci się na Partię Republikanie RP. To, dlaczego tak się stanie – jest wręcz niewiarygodne, ale prawdziwe. Szerzej o tym napiszemy wkrótce. Pod dowództwem Przemysława Wiplera Republikanie mogą liczyć na jeszcze słabszy wynik w wyborach niż z Korwinem. To na co może liczyć nowa marka związana z Korwinem, to wynik poniżej 3%, czyli bez szans na dotacje, a w grę wchodzi kilkanaście milionów złotych. Szkoda tylko, że polityczni gracze, a do takich należy prezes Korwin, wykorzystują do swoich celów młodych ludzi, często niczego nie świadomych.

Jak pisze jeden z antysystemowych blogerówmoja znajomość środowiska okołokorwinowego podpowiada, że jego konfliktogenność spowoduje, że KORWiN się rozpadnie jeszcze przed kolejnymi wyborami w wyniku jakiejś „awantury o kasę”.

Więcej o partii Korwin w Elblągu i wydarzeniach z ostatnich dni właśnie z naszego miasta przeczytasz klikając w linki:

Michał Szydlarski mocno odcina się od partii KORWiN – TUTAJ

Rozpad Partii KORWiN w regionie elbląskim – TUTAJ

Żegnam się z KORWiN – TUTAJ

 

 

Komentarze