Lidl zbija ceny do 2 złotych

Takiej promocji w Lidlu jeszcze nie było. Lidl zbija ceny do 2 złotych! Zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Skorzystacie?

Od 2 maja ponad 100 produktów będzie dostępnych w promocyjnej cenie 2 zł. W wielu przypadkach oznacza to obniżki cen o kilkadziesiąt procent.

„Już od 2 maja we wszystkich sklepach Lidl po raz pierwszy startuje wyjątkowa promocja. W ofercie sklepu będzie można znaleźć ponad 100 produktów – każdy w cenie 2 zł” – informuje Biuro Prasowe Lidl Polska.

Jakie produkty znajdą się w promocji? Przede wszystkim będą to artykuły spożywcze zarówno markowe, jak i marek własnych Lidla. I tak za 2 zł będzie można kupić np. 150 g sera żółtego Bluedino (13,33 zł/kg) albo 100 g szynki z kurcząt Pikok (20 zł/kg).

Przecenione będzie również pieczywo, nabiał, warzywa i soki owocowe. Według informacji z gazetki Lidla, promocja potrwa do 8 maja.

Promocyjną gazetkę Lidla pobrać możecie klikając TUTAJ.

Początki działalności Lidl sięgają lat 30-tych, kiedy to w Szwabii zostało założone przedsiębiorstwo Lebensmittel-Sortimentsgroß Handlung. Obecnie Lidl zajmuje miejsce w pierwszej dziesiątce największych sklepów spożywczych w Europie. Jako międzynarodowa grupa przedsiębiorstw posiada niezależne spółki za granicą prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy, między innymi w Polsce.

W latach 70-tych Lidl otworzył pierwsze sklepy w okolicach Ludwigshafen; lata 80-te charakteryzowały się ekspansją na terenie Niemiec. Natomiast od początku lat 90-tych rozpoczęto ekspansję międzynarodową. Lidl posiada obecnie sklepy w niemal wszystkich krajach Europy. W ten sposób Lidl posiada największą sieć dyskontowych sklepów spożywczych w całej Europie, pozostawiając w tyle innych konkurentów. Również w przyszłości Lidl odegra znaczącą rolę w pozyskiwaniu nowych rynków, oferując przy tym swoim klientom zawsze najlepszą jakość po najniższej cenie!

Lidl w Elblągu posiada dwa swoje sklepy.

Komentarze