Śmiertelne ugodzenie nożem na Władysława IV. fot. Szpital Wojewódzki w Elblągu

Śmiertelne ugodzenie nożem na Władysława IV. Mężczyzna w stanie ciężkim trafił do elbląskiego szpitala. Niestety, nie udało się go uratować.

Jak udało nam się ustalić wczoraj – 27 kwietnia 2016 roku – do tragicznego zdarzenia doszło około godziny 22 w jednym z mieszkań na ulicy Władysława IV. Mężczyzna został ugodzony nożem. W stanie ciężkim trafił do szpitala w Elblągu.

Informacje o zdarzeniu potwierdził nam w nocy podkomisarz Krzysztof Nowacki z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. Jak nam mówił – faktycznie w jednym z mieszkań przy ulicy Władysława IV doszło do ugodzenia nożem. Ranny mężczyzna został przewieziony w ciężkim stanie do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu. Na miejscu pracowali policjanci, którzy prowadzili czynności i sprawdzali jak doszło do zdarzenia.

Według nieoficjalnych informacji, do których dotarł Express Elblag – policjanci wczoraj do sprawy zatrzymali kobietę, która przebywała w mieszkaniu, w którym doszło do ugodzenia nożem. Jak się dziś okazało – do sprawy policjanci zatrzymali łącznie trzy osoby – 33-letnią kobietę i dwóch mężczyzn w wieku 30 i 51 lat. Wszyscy byli pod wpływem alkoholu i nie znali tożsamości ofiary.

Informacje, które otrzymaliśmy od internautów na tzw. „Szybki Kontakt z Express Elblag” wskazują, że do ugodzenia nożem doszło w budynku nr 24.

Nie wiadomo kto zaalarmował policję o tym zdarzeniu. Najprawdopodobniej zgłoszenie nadeszło z WCPR. Wiemy jednak, że niemal w tym samym czasie na miejsce z policjantami przybyli ratownicy medyczni. Stan ugodzonego nożem mężczyzny określany był jako ciężki. Ranny trafił do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu gdzie zmarł.

Na miejscu pracowali policyjni technicy i kryminalni, którzy wyjaśniać będą w jakich okolicznościach doszło do zdarzenia.

Zdjęcia nadesłane przez Internautów na „Szybki Kontakt z Express Elblag”

Zdj. nadesłane przez Internautę
Zdj. nadesłane przez Internautę
Zdj. nadesłane przez Internautę
Zdj. nadesłane przez Internautę

[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Widzisz coś ważnego?
Wyślij nam zdjęcie, film informację.
Przez formularz na stronie – klikając tutaj
lub na e-mail: kontakt@expresselblag.pl
[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Informuj nas całą dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku wysyłając SMS, MMS lub telefonując: +48668054444

Komentarze