Śmierć na Bulwarze Zygmunta Augusta - fot. Express Elblag

Śmierć na Bulwarze Zygmunta Augusta. Policjanci z patrolu wodnego podjęli walkę o jego życie. Reanimacja trwała kilkadziesiąt minut, ale zakończyła się niepowodzeniem. – dowiaduje się Express Elblag.

Zdarzenie miało miejsce dziś około godziny 14.40 na Bulwarze Zygmunta Augusta. Policjanci z patrolu wodnego, wyłowili z rzeki mężczyznę. Około 50-letni mężczyzna, najprawdopodobniej sam wskoczył do wody. O sprawie dowiedzieliśmy się od naszego Czytelnika, który wysłał nam informację za pomocą zakładki „Szybki Kontakt w Twojej Sprawie”. Jak nas informował internauta – jeden z policjantów wykonywał tzw. masaż serca, a drugi wzywając pomoc, pomagał koledze prowadząc akcję ratowniczą metodą usta-usta. Informacje te potwierdza policja.

Jak poinformował nas podkomisarz Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu – policjanci z patrolu wodnego byli w okolicy miejsca, w którym mężczyzna skoczył do rzeki. Wyłowili mężczyznę z rzeki i podjęli walkę o jego życie. Początkowo – aby nie tracić czasu – reanimację prowadzili na łódce. Na pomoc funkcjonariusze wezwali ratowników medycznych. Po przybyciu na miejsce ratowników, to oni przejęli akcję ratunkową. Mężczyzna był reanimowany na brzegu przez kilkadziesiąt minut.

Walka o życie mężczyzny trwa długo. Niestety około 50-letniego mężczyzny nie udało się uratować. Mimo usilnych prób, ekipie ratowników medycznych nie udało się przywrócić funkcji życiowych.

Jak dodał w rozmowie z nami podkomisarz Krzysztof Nowacki – mężczyzna najprawdopodobniej do rzeki Elbląg skoczył sam. Niewykluczone, że chciał odebrać sobie życie. Do wody skoczył z brzegu na Bulwarze Zygmunta Augusta. Policjanci będą sprawdzać jak doszło do tego zdarzenia oraz będą ustalać tożsamość mężczyzny.

Według relacji świadków – policjanci z patrolu wodnego podjęli heroiczną walkę o życie mężczyzny. Wyciągnęli go z wody i natychmiast rozpoczęli akcję reanimacyjną. Nim przyjechała załoga pogotowia ratunkowego, to właśnie policjanci próbowali przywrócić funkcje życiowe tego człowieka.

Zdjęcia z akcji ratunkowej na Bulwarze Zygmunta Augusta

[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Widzisz coś ważnego?
Wyślij nam zdjęcie, film informację.
Przez formularz na stronie – klikając tutaj
lub na e-mail: kontakt@expresselblag.pl
[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Informuj nas całą dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku wysyłając SMS, MMS lub telefonując: +48668054444

Komentarze