Kupili 60 bud dla psiaków z Elbląga. Przekaż 1% podatku aby spłacili dług. - fot. OTOZ Animals Elbląg

Schronisko dla Zwierząt w Elblągu – jak co roku na wiosnę – robi generalne porządki. Kupili 60 bud dla psiaków z Elbląga i liczą, że przy pomocy mieszkańców, uda się uregulować rachunek za nowy dach nad głową. Każdy może pomóc w bardzo prosty sposób.

– Nadeszła wiosna a wraz z nią czas generalnych porządków w schronisku. Niestety w tym roku duża część starych bud nie nadaje się już do łatania i malowania. Byliśmy zmuszeni zamówić aż 60 bud na poczet wpływów z 1% podatku. – informuje OTOZ Animals, Schronisko dla Zwierząt z Elbląga.

– Koszt ogromny, ale wierzymy, że zdołamy spłacić dług u producenta dzięki Waszej pomocy, Drodzy Elblążanie. Zostało zaledwie 10 dni na rozliczenia z fiskusem. Przypominamy, że 1% z podatku możecie Państwo przekazać na działalność Schroniska dla Zwierząt w Elblągu. W celu ułatwienia przy wypełnianiu PIT, możecie rozliczyć się za pomocą tego programu, który możecie pobrać na swój komputer – kliknij tutaj. – apeluje OTOZ Animals, które prowadzi Schronisko dla Zwierząt w Elblągu.

W imieniu przedstawicieli elbląskiego Schroniska dla Zwierząt, prosimy wszystkich mieszkańców Elbląga, ale nie tylko tych z naszego miasta, o wsparcie 1%. Jesteśmy przekonani, że każda przekazana na rzecz tego schroniska złotówka, nie będzie zmarnowana. Pracownicy i wolontariusze OTOZ Animals w Elblągu to ludzie naprawdę wyjątkowi. W pełni poświęcają się pracy na rzecz swoich podopiecznych i robią wszystko co w ich mocy, aby zapewnić godne warunki i opiekę dla każdego czworonoga. Zakup nowych psich bud jest tego dowodem, bo zaryzykowali finansowo. Wierzymy mocno, że wsparcie ze strony naszych Czytelników nadejdzie.

Marzeniem każdego miłośnika zwierząt jest widok pustych schronisk w kraju, w którym każdy pies i kot ma swojego opiekuna i pełen ciepła dom. Jak to jednak bywa z marzeniami, nie zanosi się na szybką ich realizację. Do placówki w Elblągu więcej zwierząt przybywa niż z niej ubywa. I jak wszystko na to wskazuje, przybywać wciąż będą nowe zwierzęta. Należy zapewnić im odpowiednie warunki bytowe. Każdy kto zwierzęta kocha, zgodzi się z nami.

Aby przekazać 1% dla Schroniska dla Zwierząt w Elblągu wystarczy wpisać KRS 0000069730 i w informacji uzupełniającej: schronisko w Elblągu

Można też wpłacić darowiznę na konto:
41 1160 2202 0000 0001 2949 7297
BIC/SWIFT: BIGBPLPWXXX
Tytułem: psu na budę

Kupili 60 bud dla psiaków z Elbląga. Przekaż 1% podatku aby spłacili dług. - fot. OTOZ Animals Elbląg
Kupili 60 bud dla psiaków z Elbląga. Przekaż 1% podatku aby spłacili dług. – fot. OTOZ Animals Elbląg

Komentarze