Całodobowe zakupy w Biedronce...

To pierwsze miejsce w Polsce, gdzie produkty Biedronki można kupić przez całą dobę. Na razie można w ten sposób kupić towary pierwszej potrzeby: mleko, serek wiejski, jajka, czy karmę dla psa. Ale wkrótce będzie je można spotkać na każdym kroku.

Nowość Biedronki! Automatyczne zakupy całą dobę

Przy jednej z Biedronek w południowej Polsce stanął pierwszy taki automat. Biedronka testuje rozwiązanie i jeżeli wszystko pójdzie po myśli, niebawem tego typu rozwiązania opanują cały kraj.

W automacie całodobowej Biedronki, póki co kupić można bez kolejek najpotrzebniejsze produkty: m.in. mleko, serek wiejski, jajka, a nawet karmę dla psa. – Ma to być całodobowa Biedronka, gdzie po zamknięciu marketu będzie można w dalszym ciągu mieć dostęp do podstawowych produktów – tłumaczy pomysł Krzysztof Frączek, prezes firmy Vendoexpert – podaje onet.pl. To pierwszy w Polsce automat Biedronki.

Na razie dla klientów dostępny jest jeden automat. – Dajmy sobie trochę czasu na testy. Musimy potwierdzić popularność automatów, zanim zaczniemy wdrażać system w całej Polsce – wyjaśnia Krzysztof Frączek, prezes firmy Vendoexpert, która jest operatorem systemu.

Według niego automaty Biedronki mogą stanąć w każdej miejscowości, a latem mogą okazać się hitem w mniejszych miejscowociach turystycznych, gdzie ruch w miesiącach letnich jest na tyle duży, że automat idealnie spełniałby swoją funkcję. Naturalnymi lokalizacjami są też kampusy uniwersyteckie, starsze osiedla mieszkaniowe, gdzie brakuje sklepów spożywczych oraz stacje benzynowe.

Kiedy całodobowe i samoobsługowe Biedronki staną w Elblągu, tego póki co nie wiadomo.

Źródło: Onet.pl

Komentarze