pogryziona przez własnego psa - fot. Express Elblag

Do nietypowego zdarzenia doszło wczoraj (20.04.2016r.) w okolicy ulicy Marymonckiej. Elblążanka pogryziona przez własnego psa ma poważne obrażenia ręki. Nie wiadomo dlaczego zwierzę zaatakowało kobietę.

Policjanci w środę, w godzinach popołudniowych podejmowali interwencję przy ulicy Marymonckiej. Tam na terenie ogródków działkowych kobietę pogryzł pies. Na miejsce wysłano też ratowników medycznych oraz pracownika schroniska dla zwierząt.

Jak udało nam się ustalić podczas rozmowy z policjantami z plutonu patrolowo-prewencyjnego KMP w Elblągu – elblążanka została pogryziona przez czworonoga i dlatego na miejsce wezwała na pomoc służby. Poza tym, po tym incydencie kobieta boi się też swojego psa.

– Właścicielka psa ma obrażenia ręki. Kobieta będzie potrzebowała opieki medycznej i jak mówi, nie chce aby pies został przy niej, dlatego też wezwaliśmy tu na miejsce pracownika schroniska dla zwierząt, który czworonoga zabierze. – mówili nam policjanci. – Najprawdopodobniej elblążanka obawia się o własne bezpieczeństwo, dlatego chce aby zwierzę było odizolowane. Nie wiemy dokładnie dlaczego kobieta została zaatakowana przez swojego psa. Nie wiemy też jaki będzie dalszy los czworonoga. – dodali funkcjonariusze.

– Policjanci zgłoszenie o tym zdarzeniu otrzymali około godziny 17. Do oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu zadzwoniła kobieta, która prosiła o pomoc. Jak relacjonowała – pogryzł ją pies… Co ważne w całej sprawie i dość nietypowe – kobietę zaatakował i pogryzł jej własny pies. Elblążanka prosiła także o pomoc medyczną. Na miejsce wysłano również karetkę. – mówił nam podkomisarz Krzysztof Nowacki, oficer prasowy policji w Elblągu.

Jak się okazało, rany były dotkliwe. Kobieta doznała poważnych obrażeń ręki. Przybyły na miejsce pracownik schroniska dla zwierząt zabrał psa, który zostanie odizolowany.

 [TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Widzisz coś ważnego?
Wyślij nam zdjęcie, film informację.
Przez formularz na stronie – klikając tutaj
lub na e-mail: kontakt@expresselblag.pl
[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Informuj nas całą dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku wysyłając SMS, MMS lub telefonując: +48668054444

Komentarze