Z prętem na straż miejską. Mały bohater sensacją internetu

0
1080

Z prętem na straż miejską. Miniaturowy bohater, na którego punkcie oszalały nie tylko chińskie media.


[TS_VCSC_HTML5_Video video_mp4_local=”22965″ video_poster=”22966″ el_file=””]

Html code here! Replace this with any non empty text and that's it.

Mały chłopiec, który z metalowym prętem w dłoni ruszył na strażników miejskich w obronie swojej babci swą odwagą zadziwił już cały świat. „Nie dotykajcie mojej babci” – krzyczał rozwścieczony malec, gdy władze próbowały ukarać starowinkę za handel w nielegalnym miejscu.

Niestety ciągu dalszego historii nie znamy, lecz przed malcem chylimy czoła. Właśnie tak mężczyzna powinien bronić kobiet!

Inne filmy, które warto obejrzeć na poprawę humoru. Propozycje Express Elblag prezentujemy poniżej. Materiały publikujemy dzięki współpracy z X-News.

Koty uwielbiające podróżować na desce rozdzielczej

Te koty są prawdziwymi miłośnikami podróży. Uwielbiają rozkładać się na desce rozdzielczej samochodu i obserwować, co się dzieje na drodze. Na filmie widać, że podróże to ich żywioł.

Pierwsze kroki małej kózki

Maine, Stany Zjednoczone. Kozioł o imieniu George uwielbia podskakiwać. Ten materiał wideo został nagrany zaledwie 24 godziny po jego narodzinach. Trzeba przyznać, że ten samiec wykazuje się niezwykłą żywotnością i entuzjazmem.

Flyboard przyszłością transportu? Imponujący test twórców

Pamiętacie deskolotkę z kultowej trylogii „Powrót do przyszłości”? Zapata Racing poszło o krok dalej i stworzyło Flyboard nowej generacji. Zobaczcie test niewiarygodnego urządzenia, który być może kiedyś zrewolucjonizuje transport. Flyboard może wznieść użytkownika na 3 km, rozpędzić się do 150 km/h i pozwolić na 10-minutowy lot.

Niezwykła troska słonia

Słonie uważane są za zwierzęta obdarzone wysoką inteligencją. Są także bardzo przyjacielskie w stosunku do tych, których poznają po zapachu. Jak wygląda bliska znajomość z takim gigantem? Trzeba przyznać, że na widok przytulającego człowieka słonia na pewno zmięknie każde serce.

Mały, porzucony kangur odnalazł swój dom

Canberra, Australia. Ten malutki kangur został porzucony przez swoją matkę w traumatycznej sytuacji. Na szczęście Illawarra, bo tak wabi się maluch, znalazła schronienie w ośrodku dla dzikich zwierząt w Canberze. Jak widać zwierzak czuje się już o wiele lepiej i rozpoczyna już nawet radosne buszowanie po schronisku.

Nie oglądaj tego przed jedzeniem

Tej kompilacji z pewnością nie można oglądać przed jedzeniem. Oto zbiór wideo przedstawiających najbardziej odrażające robaki na świecie. Od dżdżownic po pełzające po twarzy pająki! To ostatnia z naszych propozycji wideo na dziś.

Źródło: X-News/Youtube

Komentarze