Sąsiedzi budzą Elbląg! W sobotę "Bracia Figo Fagot"

Sąsiedzi budzą Elbląg! W sobotę Bracia Figo Fagot! Budzimy Elbląg z Braćmi Figo Fagot już 23 kwietnia. Mamy dla Was z tej okazji konkurs!

Bilety w cenie:
PRZEDSPRZEDAŻ– 35 pln
60 pln wersja VIP (SIEDZĄCE NA ANTRESOLI)

Wersja VIP:
– upoważnia do wejścia poza kolejką
– miejsca siedzące na antresoli
– oddzielny bar na piętrze

W dniu koncertu bilety w cenie 45zł
W dniu koncertu brak w sprzedaży biletów VIP.

Bilety do nabycia na www.biletomat.pl oraz w Pubie Sąsiedzi ul. 1 Maja 48

Otwarcie 19.00-00.00
19.30 HONDACIVIC
20.30 BRACIA FIGO FAGOT

Bracia Figo Fagot to fenomen
Początkowo istniał w tylko w TV, ale na prośby fanów nagrał płytę i zaczął grać prawdziwe koncerty.
Alternatywne dico polo grupy zaczęło przyciągać na ich występy tłumy..

Już 23 kwietnia Bracia Figo Fagot ponownie zagrają w Elblągu, aby raz jeszcze porwać tłum w rytm Bożenki, Pisarza Miłości, czy Ooooo kończy się już noc.

Zespół Bracia Figo Fagot powstał we wrześniu 2010 roku na potrzeby serialu Kaliber 200 Volt, emitowanego w jednej z telewizji muzycznych i jest realną kontynuacją serialowych postaci tworzących wysmakowane disco polo z elementami humorystycznej ironii. Tworzą go „Figo – Fabian Barłoś”, czyli Piotr Połać (wokal, teksty) oraz „Fagot – Szymon Filip Barłoś”, czyli Bartosz Walaszek (keyboard, wokal, teksty).

21 maja 2012 roku nakładem S.P. Records ukazała się debiutancka płyta zespołu, zatytułowana Na Bogatości. Album zawierał utwory znane z serialu Kalibr 200 Volt w nowych aranżacjach, a także premierowe kompozycje.
Płyta jeszcze tydzień przed premierą znalazła się na pierwszym miejscu przedsprzedaży EMPIK.com w rankingu TOP 50.
Singlem promującym wydawnictwo był utwór Bożenka, do którego teledysk obejrzało już ponad 15 milionów użytkowników kanału Youtube.

5 października 2013 na sklepowych półkach pojawił się drugi krążek kapeli, zatytułowany Eleganckie Chłopaki, na którym gościnnie wystąpił Czesław Mozil. Album, podobnie jak jego poprzednik, przypadł do gustu publiczości, która wypełniała po brzegi każdą salę, w której grali Bracia Figo Fagot.
Trzeci studyjny album braterskiego duetu, Discochłosta, wydany został jesienią 2014 roku. Krytycy nie pozostawili na nim suchej nitki, ale opinie fanów zespołu oraz atmosfera na koncertach świadczą o tym, że Bracia Figo Fagot jeszcze długo ze sceny nie zejdą.

W 2015 roku zespół nie próżnował i wydał kilka nowych singli – Polska, Trzech króli, Lato i Morze czy Dziewczyna zawistna.

Utwory te są przedsmakiem kolejnej płyty, która pojawi się na sklepowych półkach jesienią 2016 roku.

Na koncert w NOWEJ Sali Koncertowej Sąsiadów, który odbędzie się 23 kwietnia, formacja Bracia Figo Fagot przygotowuje specjalną niespodziankę.
A znając ich pomysłowość, może być ciekawie.

UWAGA KONKURS!
Do wygrania podwójna wejściówka na koncert „Braci Figo Fagot”! Aby wygrać nagrodę, należy wysłać zdjęcia Elbląga własnego autorstwa na kontakt@expresselblag.pl . Wygra autor największej ilości zdjęć!

Sąsiedzi budzą Elbląg!
Sąsiedzi budzą Elbląg!

Komentarze